Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)

Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)

Dřevěné hračky - MořeRozměry balení: 4x4x31 cm Počet dílků: 12 Věk: 12m+ Sada dvanácti kusů barevných hracích prvků potěší každé dítě. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací ...

Cena: od 179,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Hape

EAN: 6943478007901

Dřevěné hračky - MořeRozměry balení: 4x4x31 cm

Počet dílků: 12

Věk: 12m+

Sada dvanácti kusů barevných hracích prvků potěší každé dítě.

Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc...

Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět. Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.

Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvířátka dřevěné - Mořský svět v tubě, 12ks (Hape)

*

Aktuální cena:

179,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod