Zvířátka (Larousse), Bézuelová Sylvie

Zvířátka (Larousse), Bézuelová Sylvie

Knížka plná zvířátek a slovíček, která s nimi souvisejí. Některá z nich budou dětem důvěrně známá, s jinými se zcela jistě setkají v životě poprvé. Pokud nevědí, jak dělá svišť nebo čím přesně se parohy liší od rohů, stačí nalistovat příslušnou stránku. V knize jsou zastoupena zvířátka z ...

Cena: od 179,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Euromedia Group

EAN: 9788024244341

Knížka plná zvířátek a slovíček, která s nimi souvisejí. Některá z nich budou dětem důvěrně známá, s jinými se zcela jistě setkají v životě poprvé. Pokud nevědí, jak dělá svišť nebo čím přesně se parohy liší od rohů, stačí nalistovat příslušnou stránku. V knize jsou zastoupena zvířátka z celého světa a je v ní množství nádherných ilustrací, poučných a zábavných!

Kniha děti zaujme také množstvím otvíracích okének, pod nimiž se skrývají různé zvířecí zajímavosti.Kniha Zvířátka od autora Bézuelová Sylvie má 48 stran.

Zvířátka (Larousse), Bézuelová SylvieZvířátka (Larousse), Bézuelová SylvieZvířátka (Larousse), Bézuelová SylvieZvířátka (Larousse), Bézuelová SylvieZvířátka (Larousse), Bézuelová SylvieZvířátka (Larousse), Bézuelová Sylvie

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvířátka (Larousse), Bézuelová Sylvie

*

Aktuální cena:

179,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod