Zvířátka v přírodě - Moravcová Adéla - 206x208 mm

Zvířátka v přírodě - Moravcová Adéla - 206x208 mm

Předškoláček 3 - 6 let. Podrobný popis knihy Zvířátka v přírodě: Knížka obsahuje více než dvacet známých lidových říkadel o zvířátkách. Veselé obrázky děti vhodně motivují a zábavnou formou je seznamují se zvířátky, která mohou potkat ve volné přírodě.  Rodiče si při četbě této knihy užijí ...

Cena: od 99,- Kč, Hlídat cenu

EAN: 9788024732657

Předškoláček 3 - 6 let. Podrobný popis knihy Zvířátka v přírodě: Knížka obsahuje více než dvacet známých lidových říkadel o zvířátkách. Veselé obrázky děti vhodně motivují a zábavnou formou je seznamují se zvířátky, která mohou potkat ve volné přírodě.  Rodiče si při četbě této knihy užijí s dětmi spoustu zábavy a připomenou si říkanky, které mohou později využít při hře. Publikace je určena dětem od 3 let. Nová ediční řada Předškoláček, určená pro děti předškolního věku a jejich rodiče, přináší říkanky, básničky, veselá zvířátka, zajímavé úkoly, to vše vycházející z pravých českých reálií.  Naše barevné knížky s veselými obrázky jsou zdrojem zábavy i poučení, mohou se stát odrazovým můstkem na cestě vašich dětí do světa literatury a poznání.

Zvířátka v přírodě - Moravcová Adéla - 206x208 mm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvířátka v přírodě - Moravcová Adéla - 206x208 mm

*

Aktuální cena:

99,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod