Zvířátko plyš 18cm s chrastítkem a kousátkem Baby´s Happiness - 4 druhy

Zvířátko plyš 18cm s chrastítkem a kousátkem Baby´s Happiness - 4 druhy

Plyšové zvířátko je zajímavé pro každé malé miminko. Očička zaujme barevné zpracování, ručičky budou hladit hebký plyš, ze kterého je zvířátko ušito, pusinka a případné zoubky okusí plastové kousátko a ouška miminka potěší chrastítko, které má zvířátko v bříšku. Hračka je vhodná od ...

Cena: od 90,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mikro Trading

EAN: 8592117930704

Plyšové zvířátko je zajímavé pro každé malé miminko. Očička zaujme barevné zpracování, ručičky budou hladit hebký plyš, ze kterého je zvířátko ušito, pusinka a případné zoubky okusí plastové kousátko a ouška miminka potěší chrastítko, které má zvířátko v bříšku. Hračka je vhodná od narození. Zvířátko je 18 cm velké.

 

Zvířátko

Vhodné pro děti od narození

Vyrobeno z měkkého barevného plyše

Plastové kousátko

Chrastítko

18 cm velké

 

Uvedená cena je za jeden kus.

Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se vám ji zajistit.

Zvířátko plyš 18cm s chrastítkem a kousátkem Baby´s Happiness - 4 druhyZvířátko plyš 18cm s chrastítkem a kousátkem Baby´s Happiness - 4 druhy

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvířátko plyš 18cm s chrastítkem a kousátkem Baby´s Happiness - 4 druhy

*

Aktuální cena:

90,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod