Zvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhy

Zvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhy

Plyšové zvířátko pro nejmenší děti lze zavěsit na kočárek, postýlku, ohrádku či autosedačku a dítě jej může pozorovat. Chrastící zvuky, které hračka vydává jej zaručeně zaujmou. Zvířátko je 27 cm velké a je vhodné pro děti od narození.   Zvířátko Vhodné pro děti od narození Vyrobeno z ...

Cena: od 160,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Mikro Trading

EAN: 8592117930711

Plyšové zvířátko pro nejmenší děti lze zavěsit na kočárek, postýlku, ohrádku či autosedačku a dítě jej může pozorovat. Chrastící zvuky, které hračka vydává jej zaručeně zaujmou. Zvířátko je 27 cm velké a je vhodné pro děti od narození.

 

Zvířátko

Vhodné pro děti od narození

Vyrobeno z pestrobarevného plyše

S chrastítkem

S možností zavěšení

27 cm velké

 

Uvedená cena je za jeden kus.

Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se vám ji zajistit.

Zvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhyZvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhyZvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhy

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvířátko plyš 27cm s chrastítkem Baby´s Happiness asst 4 druhy

*

Aktuální cena:

160,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod