Zvláštní bytosti: DVD

Zvláštní bytosti: DVD

ZVLÁŠTNÍ BYTOSTI. Trojice protagonistů, bezohledný a hysterický vysoký funkcionář, cítící svůj blízký konec, jeho poněkud ordinérní sekretářka a zároveň milenka, a náhodou najatý řidič služebního auta, jinak pohraničník, který dostal "opušťák" za zastřelení "narušitele hranic", procházejí v ...

Cena: od 134,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Bontonfilm

EAN: 8590548938818

ZVLÁŠTNÍ BYTOSTI. Trojice protagonistů, bezohledný a hysterický vysoký funkcionář, cítící svůj blízký konec, jeho poněkud ordinérní sekretářka a zároveň milenka, a náhodou najatý řidič služebního auta, jinak pohraničník, který dostal "opušťák" za zastřelení "narušitele hranic", procházejí v podivné noci jakýmsi očistcem. Původní cesta na pohřeb funkcionářovy tety se mění v bizardní putování podivným světem, na jehož konci je rakev s tělem funkcionářova nemanželského a zapíraného syna, pohraničníkovy oběti. Z kruté noci účtování vychází za světlem právě jen mladý voják, zanechávaje za sebou ZVLÁŠTNÍ BYTOSTI. Vždyť on sám byl přece také obětí ... Podobenství jednoznačně kritizující padlý režim natočil jako svůj druhý celovečerní film Fero Fenič v první polovině roku 1989.

Režie: Fero Fenič

Hrají: Ewa Žukowska, Stanislav Zindulka, Oldřich Vlach, Bohumil Vávra, Jiří Tomek, Jan Tesarz, Antonín Molčík, Jiří Menzel, Jana Březinová, Václav Babka

Bonusy: • Ze soukromého archivu Fera Feniče • Filmografie • Fotogalerie • Jak se natáčely Zvláštní bytosti (Režie Jan Špáta a Olga Sommerová) © 1989 Krátký fi lm Praha • Rozhovory (Fero Fenič, Jiří Bábek, Stanislav Zindulka)

Zvuk: 2.0 čeština

Titulky: čeština, angličtina

Délka filmu: 81 min

Zvláštní bytosti: DVD

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvláštní bytosti: DVD

Aktuální cena:

134,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod