Zvlhčovač Stylies ATLAS

Zvlhčovač Stylies ATLAS

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stylies ATLAS je nejmenším dosud známým zvlhčovačem na světě (délka 11 cm, výška 6 cm, šířka 5 cm, váha 182 gramů) a díky těmto unikátním parametrům je ATLAS uznáván po celém světa jako výborný a nenáročný společník na jakékoliv cestování. Se zvlhčovačem ...

Cena: od 1290,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Stylies

EAN: 7640115591302, PN: Atlas, barva bílá

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stylies ATLAS je nejmenším dosud známým zvlhčovačem na světě (délka 11 cm, výška 6 cm, šířka 5 cm, váha 182 gramů) a díky těmto unikátním parametrům je ATLAS uznáván po celém světa jako výborný a nenáročný společník na jakékoliv cestování. Se zvlhčovačem vzduchu Stylies ATLAS je možné použít téměř jakoukoliv PET láhev (o objemu 0,5 l). V příslušenství přístroje uživatel najdete universální cestovní adaptér (takže je možné zvlhčovač používat téměř po celém světě). Na přístroji lze manuálně nastavit úroveň zvlhčování. Po vyčerpání veškeré vody se zvlhčovač automaticky vypne. Cestovní zvlhčovač vzduchu Stylies ATLAS je téměř neslyšitelný. Součástí balení je cestovní brašna pro snadné přenášení. Příslušenství: síťový napájecí adaptér s redukcemi pro různé druhy zásuvek, brašna pro přenos. Výhody zvlhčovače Stylies ATLAS: Nejmenší cestovní zvlhčovač na světě Vhodný pro většinu PET lahví (0,5 l) Universální napájecí adaptér Nastavitelné množství páry na výstupu Automatické vypnutí při nedostatku vody Velmi tichý (max. 28 db) Včetně cestovní brašny Design: Fabian Zimmerli (Švýcarsko)

Zvlhčovač Stylies ATLASZvlhčovač Stylies ATLASZvlhčovač Stylies ATLASZvlhčovač Stylies ATLAS

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač Stylies ATLAS

Aktuální cena:

1290,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod