Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM

Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM

Pro klidný spánek vašeho děťátka Babymoov AQUARIUM je praktický a bezpečný zvlhčovač vzduchu, který pomáhá k udržení optimální vlhkosti vzduchu v místnosti, zvláště v topné sezoně. Výhodou jsou také jeho malé rozměry, díky kterým vám nezabere v místnosti mnoho prostoru a praktické držadlo, ...

Cena: od 1069,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Babymoov

EAN: 3661276008397

Pro klidný spánek vašeho děťátka Babymoov AQUARIUM je praktický a bezpečný zvlhčovač vzduchu, který pomáhá k udržení optimální vlhkosti vzduchu v místnosti, zvláště v topné sezoně. Výhodou jsou také jeho malé rozměry, díky kterým vám nezabere v místnosti mnoho prostoru a praktické držadlo, které usnadňují přenášení. Zvlhčovač má také odnímatelnou nádrž o objemu 1,8 l, kterou snadno doplníte vodou. Výhodou je také jednoduchý design, který nebude nijak rušit vaše zařízení pokoje

Zdraví na prvním místě Optimální vlhkost vzduchu v místnosti je velmi důležitá a zvláště v období zimních měsíců je potřebné tento parametr sledovat. V důsledku topení vlhkost vzduchu velmi rychle klesá. Optimálně měla pohybovat přibližně od 40 do 60 %. Ideální vlhkost vzduchu je nezbytná ke správnému dýchání . Snížená vlhkost vzduchu může být příčinou zvýšeného výskytu nemocí nebo alergických obtíží.

Babymoov AQUARIUM zvlhčuje vzduch pomocí studené vodní páry, která cirkuluje v místnosti a zajišťuje tak správnou vlhkost vzduchu. Optimálního rozprostření vody v místnosti je dosaženo pomocí ultrazvukového systému, který z vody vytváří mále kapičky o průměru asi 1 – 5 µm. Ventilační systém tyto kapičky vyfukuje do suchého vzduchu, kde se odpařují.

Jak zvlhčování probíhá? Babymoov AQUARIUM tímto způsobem vytváří jasně viditelnou jemnou mlhu, která je rovnoměrně rozptýlena po místnosti. Intenzitu zvlhčování je možné regulovat pomocí pěti režimů . Maximální intenzita vypařování je 250 ml za hodinu, při které vám nádrž vystačí na 18 hodin. Po vyprázdnění nádrže ji snadno doplníte další vodou.

Zhluboka se nadechněte Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM je naprosto bezpečný, jelikož vzduch zvlhčuje studenou vodní párou. Nemusíte se strachovat o úrazy svých dětí v důsledku popálení. Babymoov AQUARIUM je lehce přenosný, takže jej můžete používat ve více místnostech podle potřeby. Doporučená velikost místnosti pro použití je 35 m3.

Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUMZvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 41

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 20

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač vzduchu Babymoov AQUARIUM

Aktuální cena:

1069,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod