Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)

Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)

Máte ve své domácnosti suchý vzduch? Hodně topíte a probouzíte se ráno s nepříjemným pocitem sucha v ústech? Zejména v zimních měsících ve většině domácností klesá vlhkost vzduchu . Čím je nižší, tím více dochází ke dráždění dýchací sliznice, cožse projevuje nepříjemným škrábáním v krku ...

Cena: od 2715,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Bo Jungle

EAN: 1703732006003

Máte ve své domácnosti suchý vzduch? Hodně topíte a probouzíte se ráno s nepříjemným pocitem sucha v ústech? Zejména v zimních měsících ve většině domácností klesá vlhkost vzduchu . Čím je nižší, tím více dochází ke dráždění dýchací sliznice, cožse projevuje nepříjemným škrábáním v krku nebo drážděním ke kašli, velmi tím trpí také pokožka. Aby vlhkost vzrostla, k tomu vám dopomůže výkonný Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr). Tento ultrazvukový zvlhčovač je vybaven nočním světlem s měnícími se barvami a nejen, že zvlhčí a vyčistí vzduch, ale ještě ho dokáže provonět pomocí uvolňováním éterických olejů .

Správná vlhkost vzduchu je důležitá Ultrazvukový zvlhčovač funguje na principu ionizace . Dochází k vytváření jemné mlhy, která se rozptýlí do vzduchu ve formě mikrokapiček, čímž zvýší jeho vlhkost. Pro svůj provoz vyžaduje filtr, který je potřeba pravidelně vyměňovat. Tento přístroj obsahuje HEPA filtr (High Efficiency Particulate Air), což je filtr, který zachytí až 99,9% roztočů, alergenů a dalších látek, jako například prach, kouř či nežádoucí pach a zabrání jejich opětovnému rozptylu do vzduchu. Filtr dokáže také zachytit minerální látky, které jsou obsažené ve vodě a zabránit jejich rozptylování do místnosti.

Efektivní a přitom energeticky nenáročný Digitální zvlhčovač je vybaven automatickým hydrostatem, který pomáhá udržovat optimální vlhkost. Nachází se v něm také zabudovaný indikátor teploty, času a úrovně vlhkosti .Tento přístroj se vyznačuje nízkou spotřebou energie a vyniká malou hlučností . V zadní části se nachází nádobka na aromatické oleje, takže si můžete krásně provonět byt.

Zvlhčovač pomáhá našemu zdraví Obsah nádrže činí 6l, přičemž kapacita výstupu páry činí 350ml/hod. Fungovat tak může nepřetržitě po dobu 17 až 24hodin. Doporučuje se používat vodu převařenou, filtrovanou nebo destilovanou, aby se zamezilo zbytečnému nánosu vodního kamene, ale použít se může i kohoutková voda. Naprogramovat si můžete také funkci časovače, pomocí kterého si nastavíte čas začátku a konce provozu, například před spaním . Díky dálkovému ovládání ho můžete snadno ovládat.

Praktická ozdoba vaší domácnosti Použití tohoto přístroje je velmi vhodné i pro rodiny s malými dětmi . V tomhle případě vás jistě potěší možnost využití zvlhčovač také jako noční světlo, které mění barvy . Používání přístroje je nejúčinnější v chladných měsících. V létě ho může ale také používat například v době nachlazení či jiných zdravotních problémů, jako například při kašli či onemocnění horních a dolních dýchacích cest.

Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 100 Kč při nákupu nad 2500 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 100 Kč při nákupu nad 2500 Kč.

Obchod: Kasa.cz, 4

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč.

Obchod: Kasa.cz, 1

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupon 10% na letní nabídku!

Obchod Kasa.cz: sleva 10% na vybrané produkty z kategorií Péče o dítě, Škola a Úklid!

Obchod: Kasa.cz, 6

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 102

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 7

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 5000,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač vzduchu Bo Jungle HUMI-PURIFIER s Aroma (HEPA filtr)

*

Aktuální cena:

2715,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod