De'Longhi UH 800 E

De'Longhi UH 800 E

Mokré ručníky na topení už nebudete potřebovat Suchý vzduch bývá příčinou fyzické nepohody a mnohdy může i výrazně zhoršovat vaše zdravotní problémy . Pokud vlhkost u vás doma často klesá pod 40 %, budou trpět vaše sliznice a budete náchylnější k dráždivému kašli, škrábání v krku, ...

Cena: od 272,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: De'Longhi

EAN: 8004399340145

Mokré ručníky na topení už nebudete potřebovat

Suchý vzduch bývá příčinou fyzické nepohody a mnohdy může i výrazně zhoršovat vaše zdravotní problémy . Pokud vlhkost u vás doma často klesá pod 40 %, budou trpět vaše sliznice a budete náchylnější k dráždivému kašli, škrábání v krku, chronické rýmě či pálení očí. U dětí, které mají sklon k laryngitidám, může suchý vzduch dokonce velmi výrazně zhoršit průběh jejich onemocnění. Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist UH800E vám zvlhčí vzduch v místnosti na úroveň, kterou si sami zvolíte. Za optimální se přitom považuje rozmezí 40-60 % .

Zvlhčovač DeLonghi přeměňuje vodu na teplou páru

I když žijete třeba v panelákovém bytě, kde se problémy se suchým vzduchem vyskytují téměř vždy, zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist vám pomůže. Nádržku naplňte vodou a spusťte přístroj. Zvlhčovač začne vodu okamžitě přeměňovat na teplou párou a vypouštět ji do okolí. Za hodinu tak přitom zvládne zpracovat až 300 mililitrů vody . Výbornou a velmi praktickou funkcí zvlhčovače je elektronický regulátor, kterým si nastavíte požadovanou vlhkost v pokoji a elektronický hydrometr, jenž měří aktuální vlhkost.

Vydrží pracovat celou noc bez doplňování vody

Kapacita nádržky na vodu je 6,1 litru, takže vám DeLonghi Warm Mist UH800E bude sloužit dlouhé hodiny nebo třeba celou noc bez nutnosti vodu doplňovat. Pokud by se přece jen stalo, že voda dojde ve chvíli, kdy nemáte přístroj pod kontrolou, nemusíte se bát nehody, protože v tu chvíli se zvlhčovač automaticky vypne. A pokud máte rádi vůně, potěší vás, že si můžete páru vyráběnou zvlhčovačem ovonět několika kapkami přírodní esence, kterou přidáte do speciální nádobky. Přístroj DeLonghi Warm Mist UH800E je určený pro místnosti s plochou do 75 m3.

De'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 EDe'Longhi UH 800 E

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží De'Longhi UH 800 E

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupon 10% na měsíc červen 2017!

Obchod Kasa.cz: sleva 10% na vybrané produkty chlazení ze tří kategorií viz destination URL.

Obchod: Kasa.cz, 9

Internetový obchod Kasa.cz

10% sleva na domácí spotřebiče a bzény!

Speciální červnová nabídka obchodu Kasa.cz, která vás zchladí! Až do 30.6. můžete získat 10% slevu ma vybrané produkty z kategorií - bazény, ledničky, chladničky, klimatizace, vinotéky, zmrzlinovače ...

Obchod: Kasa.cz, 3

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 40

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 5000,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

De'Longhi UH 800 E

*

Aktuální cena:

272,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod