DeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrý

DeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrý

Efektivní a bezpečný DeLonghi Merlino VH300 o příkonu 300W je zvlhčovač vzduchu s možností nastavení parního proudu . Efektivně zvlhčuje vzduch v místnostech do 60 m3 . Jeho provoz je bezpečný s jednoduchým ovládáním. Přímý ukazatel hladiny vody zajistí přehled o stavu nádrže a při ...

Cena: od 598,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: De'Longhi

EAN: 8004399340152

Efektivní a bezpečný DeLonghi Merlino VH300 o příkonu 300W je zvlhčovač vzduchu s možností nastavení parního proudu . Efektivně zvlhčuje vzduch v místnostech do 60 m3 . Jeho provoz je bezpečný s jednoduchým ovládáním. Přímý ukazatel hladiny vody zajistí přehled o stavu nádrže a při vyprázdnění se provoz automaticky ukončí. Nádržka na vodu má kapacitu 4,5 litru pro provoz až 15 hodin.

Provoňte si domov Příliš suchý vzduch neprospívá našemu zdraví. Proto je ideální v suchých či přetopených prostorech používat zvlhčovače a zabezpečit si tak ideální vlhkost vzduchu. Zvlhčovač DeLonghi Merlino nejen vlhkost v místnosti zvýší, ale současně ji provoní . Stačí použít několik kapek vonné přísady do speciální nádobky na vůni.

DeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrýDeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrýDeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrýDeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

DeLonghi Merlin O VH300 bílý/modrý

*

Aktuální cena:

598,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod