Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích ...

Cena: od 690,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: De'Longhi

EAN: 8004399340169

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení

Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích cest, trpí vaše rty i pokožka. Ideální vlhkosti však snadno dosáhnete pomocí zvlhčovače vzduchu DeLonghi VH 400, který zvlhčuje vzduch pomocí páry, což má za následek ničení bakterií obsažených ve vodě. Je navíc elegantní, tichý, efektivní a bezpečný a hodí se pro místnosti do 60m3.

Snadné použití

Nemusíte na nic čekat, téměř po zapnutí z přístroje DeLonghi Merlin O VH400 něj vychází pára zvlhčující vzduch. Proud páry můžete manuálně regulovat dle svých aktuálních potřeb a přání. Mezi další praktické výhody zvlhčovače vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 patří i průběžné odvápňování vody .

Objemná praktická nádrž na vodu

Nádrž na vodu zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 disponuje objemem celých 4,5 litrů . Za hodinu spotřebuje DeLonghi Merlin O VH400 maximálně 0,3 litru . Vodu lze do zásobníku doplňovat velice snadno .

Pro ulehčení manipulace obsahuje nádržka na vodu průhledné okénko a ukazatel úrovně hladiny pro rychlou kontrolu. Nemusíte se bát poničení přístroje, v případě že vodu zapomenete doplnit – zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 se při prázdné nádržce automaticky vypne .

Ozdravte a provoňte vzduch v celém bytě

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 je vybaven pohotovostním světlem a úžasným zásobníkem na vůni pro funkci aromaterapie . Přidáte-li do zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 několik kapek vonného oleje, za chvíli vám nejen krásně zvlhčí vzduch, ale také příjemně provoní celý byt . Dopřejte sobě i svým blízkým zdravý, čistý vzduch .

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 2

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč pro Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 36

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi VH 400

*

Aktuální cena:

690,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod