DeLonghi Merlin O VH400 modrý

DeLonghi Merlin O VH400 modrý

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích ...

Cena: od 499,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: De'Longhi

EAN: 8004399340169

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení

Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích cest, trpí vaše rty i pokožka. Ideální vlhkosti však snadno dosáhnete pomocí zvlhčovače vzduchu DeLonghi VH 400, který zvlhčuje vzduch pomocí páry, což má za následek ničení bakterií obsažených ve vodě. Je navíc elegantní, tichý, efektivní a bezpečný a hodí se pro místnosti do 60m3.

Snadné použití

Nemusíte na nic čekat, téměř po zapnutí z přístroje DeLonghi Merlin O VH400 něj vychází pára zvlhčující vzduch. Proud páry můžete manuálně regulovat dle svých aktuálních potřeb a přání. Mezi další praktické výhody zvlhčovače vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 patří i průběžné odvápňování vody .

Objemná praktická nádrž na vodu

Nádrž na vodu zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 disponuje objemem celých 4,5 litrů . Za hodinu spotřebuje DeLonghi Merlin O VH400 maximálně 0,3 litru . Vodu lze do zásobníku doplňovat velice snadno .

Pro ulehčení manipulace obsahuje nádržka na vodu průhledné okénko a ukazatel úrovně hladiny pro rychlou kontrolu. Nemusíte se bát poničení přístroje, v případě že vodu zapomenete doplnit – zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 se při prázdné nádržce automaticky vypne .

Ozdravte a provoňte vzduch v celém bytě

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 je vybaven pohotovostním světlem a úžasným zásobníkem na vůni pro funkci aromaterapie . Přidáte-li do zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 několik kapek vonného oleje, za chvíli vám nejen krásně zvlhčí vzduch, ale také příjemně provoní celý byt . Dopřejte sobě i svým blízkým zdravý, čistý vzduch .

DeLonghi Merlin O VH400 modrýDeLonghi Merlin O VH400 modrýDeLonghi Merlin O VH400 modrýDeLonghi Merlin O VH400 modrýDeLonghi Merlin O VH400 modrýDeLonghi Merlin O VH400 modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží DeLonghi Merlin O VH400 modrý

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 5000,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 7

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupon 10% na měsíc červen 2017!

Obchod Kasa.cz: sleva 10% na vybrané produkty chlazení ze tří kategorií viz destination URL.

Obchod: Kasa.cz, 11

Internetový obchod Kasa.cz

10% sleva na domácí spotřebiče a bzény!

Speciální červnová nabídka obchodu Kasa.cz, která vás zchladí! Až do 30.6. můžete získat 10% slevu ma vybrané produkty z kategorií - bazény, ledničky, chladničky, klimatizace, vinotéky, zmrzlinovače ...

Obchod: Kasa.cz, 3

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 57

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

DeLonghi Merlin O VH400 modrý

*

Aktuální cena:

499,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod