DeLonghi VH400

DeLonghi VH400

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích ...

Cena: od 136,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: De'Longhi

EAN: 8004399340169

Neničte suchým vzduchem sebe ani vnitřní zařízení

Příjemné prostředí ve vaší domácnosti i kanceláři je závislé na teplotě vzduchu a jeho vlhkosti . Při nízké vlhkosti je vysušována a narušována sliznice dýchacích cest, dochází ke dráždění ke kašli, děti trpí na častá onemocnění dýchacích cest, trpí vaše rty i pokožka. Ideální vlhkosti však snadno dosáhnete pomocí zvlhčovače vzduchu DeLonghi VH 400, který zvlhčuje vzduch pomocí páry, což má za následek ničení bakterií obsažených ve vodě. Je navíc elegantní, tichý, efektivní a bezpečný a hodí se pro místnosti do 60m3.

Snadné použití

Nemusíte na nic čekat, téměř po zapnutí z přístroje DeLonghi Merlin O VH400 něj vychází pára zvlhčující vzduch. Proud páry můžete manuálně regulovat dle svých aktuálních potřeb a přání. Mezi další praktické výhody zvlhčovače vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 patří i průběžné odvápňování vody .

Objemná praktická nádrž na vodu

Nádrž na vodu zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 disponuje objemem celých 4,5 litrů . Za hodinu spotřebuje DeLonghi Merlin O VH400 maximálně 0,3 litru . Vodu lze do zásobníku doplňovat velice snadno .

Pro ulehčení manipulace obsahuje nádržka na vodu průhledné okénko a ukazatel úrovně hladiny pro rychlou kontrolu. Nemusíte se bát poničení přístroje, v případě že vodu zapomenete doplnit – zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 se při prázdné nádržce automaticky vypne .

Ozdravte a provoňte vzduch v celém bytě

Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Merlin O VH400 je vybaven pohotovostním světlem a úžasným zásobníkem na vůni pro funkci aromaterapie . Přidáte-li do zvlhčovače DeLonghi Merlin O VH400 několik kapek vonného oleje, za chvíli vám nejen krásně zvlhčí vzduch, ale také příjemně provoní celý byt . Dopřejte sobě i svým blízkým zdravý, čistý vzduch .

DeLonghi VH400DeLonghi VH400DeLonghi VH400DeLonghi VH400

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

DeLonghi VH400

*

Aktuální cena:

136,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod