Guzzanti GZ 987

Guzzanti GZ 987

Zhluboka se nadechněte To, co jíte, dokážete poměrně jednoduše kontrolovat a vybírat si dle svých nároků. S kvalitou vzduchu už to tak snadné není. Suchý vzduch v místnosti není příjemný ani pro vaše oči, ani pro vaše plíce, možná si to často ani neuvědomujeme. Převážně v zimních měsících, ...

Cena: od 973,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Guzzanti

EAN: 6939438750024, PN: GZ987

Zhluboka se nadechněte

To, co jíte, dokážete poměrně jednoduše kontrolovat a vybírat si dle svých nároků. S kvalitou vzduchu už to tak snadné není. Suchý vzduch v místnosti není příjemný ani pro vaše oči, ani pro vaše plíce, možná si to často ani neuvědomujeme. Převážně v zimních měsících, kdy vrcholí topná sezóna, klesá relativní vlhkost pod úroveň vhodnou pro lidský organismus . Bránit se můžete rozmístěním rozličných nádob s vodou na topení, přičemž sespolehnete na proces samovolného odpařování vody. Jednodušším a komfortnějším řešením je elektrický zvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 987.

Něco je ve vzduchu – cítíte to také?

Zvlhčovač vzduchu Guzzanti GZ 987 nabízí princip ultrazvukového systému zvlhčování, který vypouští do vzduchu drobnou mlhovinu, ta se po odpaření postará o zvýšení vlhkosti vzduchu ve vašem bytě. Ihned tak budete mít pocit, že máte možnost se konečně pořádně nadechnout. Zároveň se vám může vybavit pocit, jaký máte na dovolené u moře, kde vaše plíce lačně nasávají slaný mořský vzduch.

Zvlhčovač Guzzanti je totiž vybaven ionizátorem, který přibližuje vzduch tomu, který dýcháme v přírodě. Největší úlevu ucítí jako první alergici a astmatici, ionizovaný vzduch také eliminuje bakterie a nezanedbatelný je i pozitivní vliv na psychik u.

Se zvlhčovačem vzduchu Guzzanti GZ 987 budete vědět, jak na tom vzduch u vás doma vlastně je. Přehledný LCD displej vám okamžitě prozradí hodnoty vlhkosti vzduchu i jeho teplotu. Vlhkost vzduchu je automaticky regulována a doba provozu je díky velké dvoulitrové nádobě více jak 10 hodin . Příjemně zvlhčit vzduch hravě svede tento přístroj v prostoru až o 120 m3 . Jeho tichý provoz zajistí, že se vám bude v noci dobře dýchat, aniž byste byli necitlivě rušeni.

Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987Guzzanti GZ 987

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Guzzanti GZ 987

Internetový obchod Mall.cz

Mega výprodej na Mall.cz!

Mega výprodej je tu, neváhejte a nakupujte online s velkou slevou!

Obchod: Mall.cz, 6, Novinka

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 6

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Guzzanti GZ 987

*

Aktuální cena:

973,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod