Lanaform Helo Kity LA120116

Lanaform Helo Kity LA120116

Lanaform Helo Kity LA120116, růžová Zvlhčovač vzduchu Lanaform  se stane ideálním doplňkem každého dětského pokoje nejen v horkých letních dnech, ale i v zimě, kdy je vzduch velmi suchý kvůli intenzivnímu vytápění. Díky zvlhčovači Lanaform se i v těch  nejteplejších dnech  budou vaše děti ...

Cena: od 1656,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Lanaform

EAN: 5410984033980

Lanaform Helo Kity LA120116, růžová

Zvlhčovač vzduchu Lanaform  se stane ideálním doplňkem každého dětského pokoje nejen v horkých letních dnech, ale i v zimě, kdy je vzduch velmi suchý kvůli intenzivnímu vytápění. Díky zvlhčovači Lanaform se i v těch  nejteplejších dnech  budou vaše děti cítit velmi příjemně a během horkých nocí budou moci klidně spát. Jedná se o  energeticky nenáročný  ultrazvukový zvlhčovač s oblíbeným dětským motivem Hello Kitty. Zvlhčovač vzduchu Lanaform je ideální pro zajištění příjemného a zdravého klima. 

Ideální do každé domácnosti

Zvlhčovač vzduchu Lanaform umožňuje  manuálně si nastavit požadovanou vlhkost  v místnosti a zvlhčovač se pak podle potřeby vypíná a zapíná. Zcela jistě oceníte i řadu dalších funkcí, kterými je vybaven.  Ovládání  je možné  přímo na zvlhčovači a  je velice snadné a intuitivní. Zcela naplněná 1,8l nádrž  s vodou umožňuje zvlhčování vzduchu až po dobu více jak 8 hodin.

Stvořen pro děti

Zvlhčovač vzduchu Lanaform využívá  ultrazvukovou technologii,  která vystavuje vodu v plnící komoře ultrafialovému záření a ničí tak  99,9 % všech bakterií  včetně E-Coli. Zvlhčování vzduchu je tedy velmi hygienické a je vhodné i pro citlivější osoby či děti. Zvlhčovač Lanaform je také vybaven  zásobníkem pro esenciální oleje,  který umožňuje jejich rozptýlení společně s párou.

Lanaform Helo Kity LA120116Lanaform Helo Kity LA120116

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Lanaform Helo Kity LA120116

Aktuální cena:

1656,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod