Zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA – černý (419227)

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA – černý (419227)

Stadler Form EVA, černá Dlouhodobě trávit čas v místnosti, kde je suchý vzduch, není nic příjemného ani zdravého. Nutí vás totiž ke kašli a vysušuje sliznici, která je kvůli tomu zranitelnější vůči virům, bakteriím a roztočům. Nejlepším, nejrychlejším a zároveň i nejelegantnějším způsobem, ...

Cena: od 3617,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Stadler Form

EAN: 802322006957, PN: 419227

Stadler Form EVA, černá

Dlouhodobě trávit čas v místnosti, kde je suchý vzduch, není nic příjemného ani zdravého. Nutí vás totiž ke kašli a vysušuje sliznici, která je kvůli tomu zranitelnější vůči virům, bakteriím a roztočům. Nejlepším, nejrychlejším a zároveň i nejelegantnějším způsobem, jak se zbavit suchého vzduchu, je kvalitní zvlhčovač, jako je Eva od Stadler Form.

Eva pochází z dílny švýcarského designéra Mattiho Walkera a pracuje na ultrazvukovém principu, kdy rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodu, která se transformuje na studenou vodní páru. Ta je následně rozháněna do místnosti. Benefitem ultrazvukové technologie je minimální spotřeba energie v kombinaci se solidním výkonem . Během hodiny do vzduchu dostane až 550 gramů vody a hodí se tím pádem pro zvlhčení skutečně velkých místností o velikosti až 80 m2 . Nádoba přitom pojme až 6,3 litru vody, takže na naplnění zvládne nepřetržitě pracovat 30 hodin .

Eva přitom jako jediná na světe při automatickém režimu používá adaptivní způsob zvlhčování . V praxi to znamená, že zjišťuje rozdíl mezi aktuální a požadovanou vlhkostí na digitálním hydrostatu, čemuž inteligentně uzpůsobuje provoz. Vyšší přesnost pak zajišťuje také externí vlhkostní čidlo, jenž zároveň supluje dálkový ovladač.

Součástí přístroje je navíc i výkonný ventilátor, který garantuje, že pára sahá až do výšky 1,4 metru, takže není problém zvlhčovač umístit na zem. I přesto totiž bude pára rovnoměrně distribuována do místnosti. Na výběr přitom máte ze standardní studené i efektivnější teplé páry .

Přístroje disponuje i d emineralizačním filtrem na vodu a antibakteriální stříbrnou kostkou, takže se můžete spolehnout na 100% hygienu. To vše doplňují šikovné funkce, jako je je noční režim s vypnutým podsvícením nebo možnost distribuce esenciálních aroma olejů .

Citlivá a přitom výkonná – to je Eva od Stadler Form

  

 

Nádherný design

Eva kombinuje výkon a eleganci. Díky modernímu designu se perfektně hodí do každé domácnosti a více než praktický spotřebič připomíná stylový doplněk.

 

 

Eva je přizpůsobivá

Eva má k dispozici hned 5 úrovní výkonu, takže si můžete určit, který vyhovuje právě vám. Pára přitom stoupá až do výšky 1,4 metru, takže není problém mít Evu umístěnou na zemi.

 

 

Příhřev vody

Funkce předehřátí vody umožňuje vybrat si mezi standardní studenou nebo teplou vodní párou. Díky teplé vodě je přitom zvlhčování výrazně efektivnější.

 

 

 

 Externí čidlo i dálkový ovladač

Maximálně přesné zvlhčování zajišťuje bohaté příslušenství. To plní funkci externího senzoru vlhkosti a dálkového ovladače k přístroji.

 

Adaptivní zvlhčování

Adaptivní zvlhčování je šikovná technologie, díky niž je celý proces velmi účinný, ale přitom tichý a citlivý. Eva totiž sama inteligentně reguluje výkon na základě rozdílu mezi požadovanou a současnou vlhkostí vzduchu v místnosti.

 

 

 Vybavená, ale intuitivní

V příslušenství objevíte demineralizační filtr i antibakteriální stříbrnou kostku. ...

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA – černý (419227)Zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA – černý (419227)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form EVA – černý (419227)

Aktuální cena:

3617,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod