Zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červený

Zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červený

Úsporný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK vytváří studenou mlhu se studenou nebo teplou párou. Díky tomu má nízkou spotřebu energie. Antibakteriální úprava ve formě nanočástic stříbra zamezuje tvorbě bakterií. Auto funkce a kontrola vlhkosti od 30% až do 70% - je tedy možné ...

Cena: od 2499,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Steba

EAN: 4011833301369

Úsporný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK vytváří studenou mlhu se studenou nebo teplou párou. Díky tomu má nízkou spotřebu energie. Antibakteriální úprava ve formě nanočástic stříbra zamezuje tvorbě bakterií. Auto funkce a kontrola vlhkosti od 30% až do 70% - je tedy možné nastavit ideální vlhkost a po jejím dosažení se přístroj automaticky vypne. Ve funkčním vybavení naleznete také 3 stupně regulace vlhkosti, časovač, funkci změkčování vody. Dálkové Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červenýZvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červenýZvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červenýZvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červenýZvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červenýZvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červený

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červený

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 5% na Chefshop.cz!

Obchod :Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 5% na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl!

Obchod: Chefshop.cz, 14

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 100,- Kč na Chefshop.cz!

Obchod: Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 100,- Kč na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl! Kupon platí při nákupu nezlevněného zboží nad 1000,-Kč.

Obchod: Chefshop.cz, 14

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 18

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvlhčovač vzduchu Steba LB 6 BLACK černý/červený

Aktuální cena:

2499,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod