Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)

Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)

2010 / Komedie / Dobrodružný / Dětský / Animovaný / 77 minut / USA Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, ...

Cena: od 127,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Disney

EAN: 8595165323061

2010 / Komedie / Dobrodružný / Dětský / Animovaný / 77 minut / USA

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte.

Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl.

Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu.

...A možná se i naučíte létat...

Hrají:

Režie: Bradley Raymond

Zvukové formáty:

anglicky - DD 5.1

arabsky - DD 5.1

česky - DD 5.1

maďarsky - DD 5.1

slovensky - DD 5.1

Titulky: maďarsky, česky, arabsky, anglicky, slovensky,

Obrazové formáty: 16: 9

Bonus:

• Exkluzivní krátké ukázky z filmu Na vlásku

• Vynechané scény

• Navrhněte vílí domeček

• Dylan and Cole Sprousovi: Blu-RayTM letí

• Nový videklip Bridget Mendler: How To Believe

Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvonilka a velká záchranná výprava (DVD)

*

Aktuální cena:

127,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod