zvuk. systém TRUST Vigor Wireless 2.1 Speaker Set with Bluetooth (21243)

Výkonná sada reproduktorů 2.1 s dřevěným subwooferem a bezdrátovým zvukovým připojením přes Bluetooth, vhodné pro stolní a přenosné počítače, televizi, tablet, telefon nebo jakékoliv jiné zvukové zařízení * Špičkový výkon 100 W (50 W RMS) * Dřevěný subwoofer s 6,5” budičem * Připojení ...

Cena: od 2407,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Trust

EAN: 8713439212433, PN: 21243

Výkonná sada reproduktorů 2.1 s dřevěným subwooferem a bezdrátovým zvukovým připojením přes Bluetooth, vhodné pro stolní a přenosné počítače, televizi, tablet, telefon nebo jakékoliv jiné zvukové zařízení * Špičkový výkon 100 W (50 W RMS) * Dřevěný subwoofer s 6,5” budičem * Připojení kabelem nebo bezdrátovou technologií Bluetooth 2.1 * Vysoce kvalitní zvuk s hlubokými basy * Kabelové dálkové ovládání s dodatečným vstupem line-in a připojením na sluchátka * Dodatečné ovládání hlasitosti a basů na subwooferu * Inteligentní správa napájení: automaticky přejde do pohotovostního stavu po určité době nečinnosti * Lze používat s počítačem, tabletem, telefonem, televizorem, DVD, CD, MP3 nebo jiným zvukovým zařízením Další informace * Frequency range: 20-20.000 Hz * Impedance: 4 Ohm * Rozměry subwooferu: 25 x 25 x 24 cm * Rozměry satelitů: 10 x 11 x 18 cm * Délka kabelu k PC: 175 cm * Délka kabelu mezi satelity: 180 cm Obsah balení * Subwoofer * Dva satelitní reproduktory s připojeným kabelem * Kabelový dálkový ovladač * Síťový kabel * Kabel s adaptérem cinch * Návod k použití Systémové požadavky * Bezdrátové připojení: mobilní telefon nebo tablet s Bluetooth * Kabelové připojení: zvukové zařízení s 3,5mm zvukovým připojením * Připojení do elektrické zásuvky (230V 50Hz) Více na webu výrobce: http: //www.trust.com/en/product/21243-vigor-wireless-2-1-speaker-set-with-bluetooth

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží zvuk. systém TRUST Vigor Wireless 2.1 Speaker Set with Bluetooth (21243)

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 32

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 19

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 8

Internetový obchod Farnell.com CZ

Voucher 10% pro nové zákazníky!

Sklep Farnell.com CZ: Voucher 10% pro nové zákazníky.

Obchod: Farnell.com CZ, 1

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

zvuk. systém TRUST Vigor Wireless 2.1 Speaker Set with Bluetooth (21243)

Aktuální cena:

2407,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod