Zvukový chameleon - tahací

Zvukový chameleon - tahací

Interaktivní hračka Zvukový chameleon - tahací: Tento roztomilý chameleon umožňuje díky mnoha funkcím rozvíjení jemné motoriky a zvukového vnímání dětí v batolecím věku. Zvířátko umí při pohybu měnit barvy, koulí očima a navíc se mu protáčí jeho barevný hřbet. Také vydává zábavné zvuky, ...

Cena: od 365,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Alltoys

EAN: 8436538672204, ISBN: 8436538672204

Interaktivní hračka Zvukový chameleon - tahací: Tento roztomilý chameleon umožňuje díky mnoha funkcím rozvíjení jemné motoriky a zvukového vnímání dětí v batolecím věku. Zvířátko umí při pohybu měnit barvy, koulí očima a navíc se mu protáčí jeho barevný hřbet. Také vydává zábavné zvuky, které lze společně s dalšími melodiemi spustit jednoduchým stiskem tlačítka na nožičce chameleona. Balení obsahuje praktickou rukojeť a děťátko si tak může vzít svou interaktivní hračku kamkoliv. Vhodné pro děti od 1 roku.  Hudební zvířátko chameleon a jeho vlastnostiinteraktivní hračka chameleon se zvukovými efektydisponuje mnoha funkcemirozvíjí motoriku dětízlepšuje vnímání okolních zvuků i barevpři pohybu koulí očima/mění barvy/protáčí se mu hřbetdalší melodie a zvuky lze spustit na nožičkách chameleonahudební hračka je opatřena rukojetívyrobena z pevného, odolného plastuveselý zvukový chameleon v hezkém provedení

Zvukový chameleon - tahacíZvukový chameleon - tahací

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvukový chameleon - tahací

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 18

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod: Kasa.cz, 30

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 6

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 7

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvukový chameleon - tahací

Aktuální cena:

365,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod