Zvukový míč

Zvukový míč

Interaktivní hračka Zvukový míč: Máte doma malé zvídavé dítě? Pořiďte mu zvukový míč. Je to interaktivní hračka, která zabaví vaše děti na dlouhou dobu. Rozvíjí přirozený pohyb dítěte, které bude za míčem běhat. Zvukový míč zaujme na první pohled svou barevností. Je snadno uchopitelný do ...

Cena: od 399,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Alltoys

EAN: 8436538672211, ISBN: 8436538672211

Interaktivní hračka Zvukový míč: Máte doma malé zvídavé dítě? Pořiďte mu zvukový míč. Je to interaktivní hračka, která zabaví vaše děti na dlouhou dobu. Rozvíjí přirozený pohyb dítěte, které bude za míčem běhat. Zvukový míč zaujme na první pohled svou barevností. Je snadno uchopitelný do ruky i pro malé děti. Je určen dětem od 1 roku, ale svou zábavu si u něj najdou i starší děti.  Klíčové vlastnosti Zvukového míčeZvukový míč je interaktivní hračkaRozvíjí pohyb a jemnou motoriku dítěteSnadno uchopitelný do rukyVydává melodie a říkankyProcvičování tvarů, barev a číselOtáčecí ryba uvnitř míče V čem je zvukový míč interaktivní?Zvukový míč rozvíjí jemnou dětskou motoriku, při prozkoumávání jeho jednotlivých částí. Obsahuje tlačítka po obvodu, které mají různé funkce a uvnitř míče je umístěna ryba, se kterou se dítě bude snažit otáčet. Při pohybu s míčem se spustí různé melodie a říkanky. Pomocí jednotlivých tlačítek se dítě bude učit čísla, barvy nebo geometrické tvary. To vše zábavnou formou, která je pro děti přirozená.

Zvukový míčZvukový míč

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zvukový míč

Internetový obchod Mall.cz

Mega výprodej na Mall.cz!

Mega výprodej je tu, neváhejte a nakupujte online s velkou slevou!

Obchod: Mall.cz, 6, Novinka

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 5

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zvukový míč

*

Aktuální cena:

399,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod