Žvýkačka Chicza Lime 30g BIO

Žvýkačka Chicza Lime 30g BIO

Ekologická přírodní bio žvýkačka z mayského deštného pralesa s příchutí limety. Ruční výroba míistními sběrači z mízy stromů Chicozapote. Obecná definice - slovník: Chicza je první biodegradující, 100% přírodní bio žvýkačka na světě. Žvýkačky Chicza  vyrábí konsorcium mexických farmářů, ...

Cena: od 47,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: CHI

EAN: 7503011006083

Ekologická přírodní bio žvýkačka z mayského deštného pralesa s příchutí limety. Ruční výroba míistními sběrači z mízy stromů Chicozapote.

Obecná definice - slovník: Chicza je první biodegradující, 100% přírodní bio žvýkačka na světě. Žvýkačky Chicza  vyrábí konsorcium mexických farmářů, tzv. Chicleros. Jedná se o společenství farmářů, kteří pomáhají chránit deštný prales, který je zároveň zdrojem jejich obživy. Ručně sbírají mízu ze stromů Chicozapote (Manilkara zapota), Chicle, gutta-percha (Pallaquium gutta), a balata (Manilkara bidentata), bez toho aby jim uškodili. Tato míza je gumovým základem žvýkaček Chicza. Žvýkačka Chicza je bio - rozložitelná, rozpadne se po čase na prach Žvýkačka Chicza je vyrobena ze 100% přírodních surovin v biokvalitě, bez polymerů a ropných produktů Vyrobeno z mízy stromů Chozapote (Zapota obecná) . Kmen rostliny, listy i nezralé plody obsahujé bílý latex, který se zachycuje podobně jako kaučuk, nazývá se chicle a vyrábějí se z něj především přírodní žvýkačky. Vyrobeno sdružením místních sběračů mízy (chicleros) Chiclero consorcium. Každý, kdo žvýká žvýkačku Chicza, přímo přispívá k lepšímu životu pro chicleros a jejich rodiny. Na oplátku, farmáři udržují a zachovávají prales, který je jejich domovem. Akce jako je tato vede k zelenější planetě.

Žvýkačka Chicza Lime 30g BIOŽvýkačka Chicza Lime 30g BIO

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Žvýkačka Chicza Lime 30g BIO

Aktuální cena:

47,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod