Zwei Conny CY12 Black

Zwei Conny CY12 Black

Ať už se chcete sbalit na celý den do práce, nebo jen na kratší výlet do města, tato kabelka vám svým prostorem vyjde vstříc. Hlavní prostor pojme veškeré osobní nezbytnosti a maximální pohodlnost zajistí možnost nošení přes rameno či crossbody. - odnímatelný popruh přes rameno - taška ...

Cena: od 1690,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwei

EAN: 4250257911536

Ať už se chcete sbalit na celý den do práce, nebo jen na kratší výlet do města, tato kabelka vám svým prostorem vyjde vstříc. Hlavní prostor pojme veškeré osobní nezbytnosti a maximální pohodlnost zajistí možnost nošení přes rameno či crossbody.

- odnímatelný popruh přes rameno

- taška uzavíratelná zipem

- vnitřní komora s oddílem na zip

- přihrádka na telefon

- odnímatelné pouzdro

Koženka je citlivý měkký materiál, který je třeba chránit před poškozením – kabelku nepřetěžujte, vyhněte se drsným povrchům a předmětům s ostrými hranami.

Údržba: Malé skvrny lze vyčistit vlhkým hadříkem.

Zwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 BlackZwei Conny CY12 Black

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwei Conny CY12 Black

Aktuální cena:

1690,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod