Zwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupe

Zwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupe

Stylový dámský batoh od německé značky Zwei. Stylový batůžek Zwei je vyroben ze syntetické kůže. Zapínání je klopnou na dva magnetky a na zip. Pod klopnou naleznete zipovou kapsičku. Na zadní straně má batůžek kapsu na zip.  Batoh má jedno krátké ucho na nošení v ruce a dva nastavitelné ...

Cena: od 2390,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwei

EAN: 4250257910591

Stylový dámský batoh od německé značky Zwei. Stylový batůžek Zwei je vyroben ze syntetické kůže. Zapínání je klopnou na dva magnetky a na zip. Pod klopnou naleznete zipovou kapsičku. Na zadní straně má batůžek kapsu na zip. 

Batoh má jedno krátké ucho na nošení v ruce a dva nastavitelné popruhy na záda. Uvnitř batůžku jsou dvě otevřené kapsičky a samostatný vypolstrovaný oddíl, kam bez problému umístíte notebook nebo tablet o rozměrech max. 23 x 30 cm.

Batůžek je perfektní volbou na nošení do města - má…

Zwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupeZwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupe

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwei Dámský batoh Mademoiselle MR13 - taupe

*

Aktuální cena:

2390,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod