Zmatení citů - Stefan Zweig

Zmatení citů - Stefan Zweig

Tématem Zweigových novel je náhle propuknuvší vášeň, která zcela převrátí život protagonistů. V našem výboru propadají nezvladatelné vášni jak muži, tak ženy – jsou posedlí dramaticky končící závislostí na druhém, ale i stejném pohlaví. Jen závěrečná Šachová novela, psaná už v emigraci, ...

Cena: od 207,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Ikar

EAN: 9788020716880

Tématem Zweigových novel je náhle propuknuvší vášeň, která zcela převrátí život protagonistů. V našem výboru propadají nezvladatelné vášni jak muži, tak ženy – jsou posedlí dramaticky končící závislostí na druhém, ale i stejném pohlaví. Jen závěrečná Šachová novela, psaná už v emigraci, nemá sexuální, nýbrž politický podtext.

Mistr psychologické prózy Stefan Zweig se narodil roku 1881 ve Vídni a zemřel vlastní rukou roku 1942 v Brazílii.Kniha Zmatení citů od autora Zweig Stefan má 296 stran.

Zmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan ZweigZmatení citů - Stefan Zweig

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zmatení citů - Stefan Zweig

*

Aktuální cena:

207,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod