ZWILLING Blok na nože asymetrický bambusový na 6 kusů

Dřevěný blok na nože; ZWILLING je vyroben z bambusu v moderním, asymetrickém designu. Poskytuje místo pro; 4 nože, ocílku a nůžky. Nože jsou chráněny před otupením a přitom snadno dostupné.; Jen s pomocí kvalitního příslušenství mohou být vaše nože stále po ruce a přitom chráněny. Německá ...

Cena: od 2649,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839302237, PN: ZW35017100

Dřevěný blok na nože; ZWILLING je vyroben z bambusu v moderním, asymetrickém designu. Poskytuje místo pro; 4 nože, ocílku a nůžky. Nože jsou chráněny před otupením a přitom snadno dostupné.; Jen s pomocí kvalitního příslušenství mohou být vaše nože stále po ruce a přitom chráněny. Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels nabízí vysoce kvalitní bloky na nože v různém provedení a velikostech. Stačí si jen vybrat!

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Blok na nože asymetrický bambusový na 6 kusů

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 35

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 20

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 25

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Blok na nože asymetrický bambusový na 6 kusů

Aktuální cena:

2649,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod