ZWILLING Efilační nůžky 14 cm TWINOX

ZWILLING Efilační nůžky 14 cm TWINOX

Efilační nůžky TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení kvalitního materiálu a špičkového dílenského zpracování. Jsou vhodné pro prostříhávání nebo špičkování vlasů. S jejich pomocí snadno docílíte střapatého efektu či optického zvětšení objemu ...

Cena: od 2429,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839134562, PN: ZW43623141

Efilační nůžky TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení kvalitního materiálu a špičkového dílenského zpracování. Jsou vhodné pro prostříhávání nebo špičkování vlasů. S jejich pomocí snadno docílíte střapatého efektu či optického zvětšení objemu účesu.

Jsou vyrobeny z kované a tvrzené nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou, která je odolná vůči korozi. Můžete s nimi bez obav pracovat i v místnostech s větší vlhkostí vzduchu. Nůžky jsou opatřeny odnímatelnou oporou malíčku a odnímatelnými gumovými očky v rukojeti.

I profesionálové ocení dokonalou ergonomii a snadné otvírání / zavírání nůžek pro neúnavnou práci. Pro ještě větší pohodlí při práci jsou opatřeny gumovým "tlumičem" nárazů. Nezbytností je také nastavitelný středový šroub pro upravení tuhosti střihu. Nůžky jsou velmi ostré . Břity jsou totiž broušeny do dutého výbrusu, který vytváří ostré hrany pro dokonalý střih. Tenké ostří je však náchylnější k poškození, vyžaduje správné zacházení.

Efilační nůžky TWINOX® ve stručnosti:

Zoubkované ostří vhodné pro prostříhávání vlasů

Z kované a tvrzené nerezové oceli

Matná úprava odolná vůči korozi

Dutý výbrus pro vysokou ostrost

Ergonomický tvar, snadné zavírání

Gumový "tlumič" nárazů

Nastavitelný středový šroub pro regulaci tuhosti střihu

Odnímatelná podpora malíčku a gumová očka v rukojeti

ZWILLING Efilační nůžky 14 cm TWINOX

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Efilační nůžky 14 cm TWINOX

Aktuální cena:

2429,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod