ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)

ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)

Sada nožů ZWILLING Four Star set nožů 2 ks: Schází vám ve vaší jinak perfektní kuchyňské výbavě ještě skutečně odolné a nesmrtelné nože? 2 dílná sada kuchyňských nožů Four Star od osvědčené a léty prověřené značky Zwilling vám tuto mezeru možná zaplní jednou provždy. Pokud máte rádi ...

Cena: od 2299,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839150685, PN: ZW35052000

Sada nožů ZWILLING Four Star set nožů 2 ks: Schází vám ve vaší jinak perfektní kuchyňské výbavě ještě skutečně odolné a nesmrtelné nože? 2 dílná sada kuchyňských nožů Four Star od osvědčené a léty prověřené značky Zwilling vám tuto mezeru možná zaplní jednou provždy. Pokud máte rádi asijskou kuchyni, bude se vám skvěle hodit 18 cm velký nůž Santoku. Malý špikovací nůž vám naopak pomůže nejen s přípravou všech druhů mas, ale užijete ho třeba i na drobné krájení nebo čištění zeleniny. Charakteristickým rysem značky Zwilling je důraz na vysokou kvalitu a také pohodlí při užívání. Ostrá čepel nožů je proto vyrobena z jednoho kusu mrazem vytvrzené oceli, což nožům zaručuje nadstandardní životnost a odolnost vůči korozi. Ergonomicky tvarovaná rukojeť z pevného plastu a dokonale vyvážený poměr čepele a rukojeti dále zajistí, že se nůž dobře drží, a umožní vám tak přesné krájení v tom správném úhlu. Klíčové vlastnosti sady nožů Zwilling Four Star 2 ksSada 2 kusů kuchyňských nožů německé značky Zwilling pro domácí i profesionální použitíSada obsahuje nůž Santoku s délkou čepele 18 cm a špikovací nůž s čepelí 10 cmČepele nožů Four Star z jednoho kusu oceli bez spojů a svárůPoužití patentovaných technologií Sigmaforge a FriodurErgonomicky tvarovaná rukojeť s hladkým napojením na čepel Dokonalá rovnováha mezi rukojetí a čepelí nože pro přesné krájeníZáštita nože chrání prsty při krájeníNože lze mýt v myčce (šetrnější je pro ně však ruční mytí) Garantovaná kvalita made in GermanyNejlepší kvalita materiálů a využití moderních metod při výrobě zajistily nožům značky Zwilling oblibu mezi profesionálními i svátečními kuchaři. Při výrobě nožů byly použity patentované technologie Sigmaforge a Friodur. Což znamená, že na zhotovení čepele se používá výhradně mrazem tvrzená značková německá ocel s tvrdostí cca 57 HRC (Rockwellovy stupnice) a nože se dále ručně doostřují, leští a kontrolují laserem. Výsledkem jsou bezchybně tvarované nože s ostrou, pružnou a vyváženou čepelí, které skvěle padnou do každé ruky.

ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Four Star set nožů 2 ks(35052-000)

Aktuální cena:

2299,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod