ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm(36111-201)

ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm(36111-201)

Nůž ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním ...

Cena: od 1099,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839379710, PN: 36111-201

Nůž ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním zpracováním, jsou dokonale vyvážené a ideálně padnou do ruky. Zesílená část nože mezi čepelí a rukojetí vytváří dokonalou záštitu pro ochranu prstů, ale také slouží jako opora prstů pro pohodlnější používání nože. Tento kuchařský nůž vám bude pomocníkem každý den při krájení všemožných surovin. Klíčové vlastnosti kuchařského nože Gourmet, 20 cmNůž nejen pro profesionály, ale také pro všechny kdo rádi vaříKuchařský nůž Gourmet, 20 cm je kvalitní pomocník pro každý denPerfektní řemeslné zpracováníIdeálně padne do ruky a je dokonale ostrýKuchařský nůž firmy Zwilling je doporučeno mýt ručněČepel z jednoho kusu oceli tvrzená mrazem Je jedinečný díky výrobní technologiiNože z řady Gourmet jsou výjimečné z mnoha důvodů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, jejíž kvalita při výrobě každého nože je kontrolována laserem. Čepel a část, která zasahuje do rukojeti, jsou ukovány z jednoho kusu technologií Sigmaforge zaručující dokonalou geometrii každého kusu. Nůž je následně tvrzen technologií FRIODUR, která spočívá ve vytvrzování mrazem, díky čemuž je ocel tvrdší, odolnější, nože jsou déle ostré a odolné proti korozi.

ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm(36111-201)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Gourmet kuchařský nůž 20cm(36111-201)

Aktuální cena:

1099,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod