ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm(36116-201)

ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm(36116-201)

Nůž ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním ...

Cena: od 949,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839379734, PN: 36116-201

Nůž ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním zpracováním, jsou dokonale vyvážené a ideálně padnou do ruky. Zesílená část nože mezi čepelí a rukojetí vytváří dokonalou záštitu pro ochranu prstů, ale také slouží jako opora prstů pro pohodlnější používání nože. Tento nůž je díky vroubkovanému ostří vhodný zejména ke krájení chleba a pečiva. Klíčové vlastnosti nože na chléb Gourmet, 20 cmNůž nejen pro profesionály, ale také pro všechny kdo rádi vaříNůž na chléb Gourmet, 20 cm je díky vroubkovanému ostří vhodný k řezání chleba a pečivaPerfektní řemeslné zpracováníIdeálně padne do ruky a je dokonale ostrýNůž na chléb firmy Zwilling je doporučeno mýt ručněČepel z jednoho kusu oceli tvrzená mrazem Je jedinečný díky výrobní technologiiNože z řady Gourmet jsou výjimečné z mnoha důvodů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, jejíž kvalita při výrobě každého nože je kontrolována laserem. Čepel a část, která zasahuje do rukojeti, jsou ukovány z jednoho kusu technologií Sigmaforge zaručující dokonalou geometrii každého kusu. Nůž je následně tvrzen technologií FRIODUR, která spočívá ve vytvrzování mrazem, díky čemuž je ocel tvrdší, odolnější, nože jsou déle ostré a odolné proti korozi.

ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm(36116-201)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Gourmet nůž na chléb 20cm(36116-201)

Aktuální cena:

949,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod