ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm (36110-101)

ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm (36110-101)

Nůž ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním ...

Cena: od 719,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839379673, PN: 36110-101

Nůž ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm: Při práci v kuchyni jsou dokonalé nože nepostradatelní pomocníci, kteří vám mohou velmi usnadnit vaše kulinární tvoření. Německá firma Zwilling J. A. Henckels představila novou řadu nožů Gourmet. Nože z této série jsou výjimečné svým kvalitním zpracováním, jsou dokonale vyvážené a ideálně padnou do ruky. Zesílená část nože mezi čepelí a rukojetí vytváří dokonalou záštitu pro ochranu prstů, ale také slouží jako opora prstů pro pohodlnější používání nože. Tento nůž se vám stane pomocníkem při špikování a zpracovávání menších a středně velkých surovin. Klíčové vlastnosti špikovacího nože Gourmet, 10 cmNůž nejen pro profesionály, ale také pro všechny kdo rádi vaříŠpikovací nůž Gourmet, 10 cm je určený špikování a zpracovávání až středně velkých surovinPerfektní řemeslné zpracováníIdeálně padne do ruky a je dokonale ostrýŠpikovací nůž firmy Zwilling je doporučeno mýt ručněČepel z jednoho kusu oceli tvrzená mrazem Je jedinečný díky výrobní technologiiNože z řady Gourmet jsou výjimečné z mnoha důvodů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, jejíž kvalita při výrobě každého nože je kontrolována laserem. Čepel a část, která zasahuje do rukojeti, jsou ukovány z jednoho kusu technologií Sigmaforge zaručující dokonalou geometrii každého kusu. Nůž je následně tvrzen technologií FRIODUR, která spočívá ve vytvrzování mrazem, díky čemuž je ocel tvrdší, odolnější, nože jsou déle ostré a odolné proti korozi.

ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm (36110-101)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Gourmet špikovací nůž 10cm (36110-101)

Aktuální cena:

719,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod