Zwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 l

Zwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 l

POPIS Nerezový hrnec s poklicí z řady Twin Classic od výrobce Zwilling s průměrem 20 cm a objemem 4 l je vyroben z nerezové oceli 18/10, která je hygienická, odolná proti poškrábání a korozi, snadno se udržuje a neabsorbuje pachy ani chutě. Povrch hrnce je saténově hladký a hrnec má ...

Cena: od 3640,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839260001, PN: ZW40913200

POPIS

Nerezový hrnec s poklicí z řady Twin Classic od výrobce Zwilling s průměrem 20 cm a objemem 4 l je vyroben z nerezové oceli 18/10, která je hygienická, odolná proti poškrábání a korozi, snadno se udržuje a neabsorbuje pachy ani chutě. Povrch hrnce je saténově hladký a hrnec má jednoduchý elegantní design. Sendvičové dno hrnce s hliníkovým jádrem   přináší optimální tepelnou vodivost a akumulaci tepla. To se projevuje úsporou elektrické energie a snížením výkonu sporáku ihned po zahřátí hrnce.

Součástí hrnce je těsně přiléhající nerezová poklice, která umožňuje efektivní využití energie a vaření s menším množství vody. Hrnec má zahnutý okraj pro přesné a čisté slévání bez kapání vedle. Hrnec Zwilling je vhodný na všechny typy vařičů včetně populární indukce. Navíc ho můžete použít i při zapékání v troubě a můžete ho mýt v myčce na nádobí. Úchopy z nerezové oceli jsou ergonomicky tvarované, nepřehřívají se a zajišťují bezpečnou manipulaci při vaření. Během používání hrnce v troubě však vždy používejte chňapky.

Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání.

SPECIFIKACE

Průměr: 20 cm

Objem: 4 l

Materiál: nerezová ocel

Barva:  stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY

Hrnec je vyroben z kvalitní  nerezové oceli 18/10, která je odolná proti korozi a poškrábání, je hygienická, nechytá pachy ani chutě a snadno se čistí.

Saténově hladký povrch, krásný moderní design.

Sendvičové dno s hliníkovým jádrem   pro optimální tepelnou vodivost a akumulaci tepla.

Úspora el. energie . 

Vhodný na všechny typy vařičů včetně indukce, do trouby i do myčky na nádobí.

Vyšší pořizovací cena.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák:   plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do trouby:   Ano

Vhodné do myčky:   Ano

Zwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 lZwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 l

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Nerezový hrnec Twin Classic s poklicí 20 cm, 4 l

Aktuální cena:

3640,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod