ZWILLING Kadeřnické nůžky 14 cm TWINOX®

Kadeřnické nůžky TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení kvalitního materiálu a špičkového dílenského zpracování. Nůžky jsou vyrobeny z kované a tvrzené nerezové oceli s; matnou povrchovou úpravou, která je odolná vůči korozi.; Můžete s nimi; ...

Cena: od 2249,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839134586, PN: ZW43626141

Kadeřnické nůžky TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení kvalitního materiálu a špičkového dílenského zpracování. Nůžky jsou vyrobeny z kované a tvrzené nerezové oceli s; matnou povrchovou úpravou, která je odolná vůči korozi.; Můžete s nimi; bez obav pracovat i v; místnostech s; větší vlhkostí vzduchu.; Jsou opatřeny odnímatelnou oporou malíčku a odnímatelnými gumovými očky v; rukojeti. I profesionálové ocení; dokonalou ergonomii a snadné otvírání / zavírání nůžek pro neúnavnou práci. Pro ještě větší pohodlí při práci jsou opatřeny gumovým "tlumičem" nárazů. Nezbytností je; také nastavitelný středový šroub pro upravení tuhosti střihu. Nůžky jsou velmi ostré. Břity jsou totiž broušeny do dutého výbrusu, který; vytváří ostré hrany pro dokonalý střih. Tenké ostří je náchylnější k; poškození, vyžaduje správné zacházení.;; Kadeřnické nůžky TWINOX® ve stručnosti: Hladké ostří vhodné pro klouzavý střih Z; kované a tvrzené nerezové oceli Matná úprava odolná vůči korozi Dutý výbrus pro vysokou ostrost Ergonomický tvar, snadné zavírání Gumový "tlumič" nárazů Nastavitelný středový šroub pro regulaci tuhosti střihu Odnímatelná podpora malíčku a gumová očka v; rukojeti Používejte pouze pro stříhání vlasů!

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Kadeřnické nůžky 14 cm TWINOX®

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 35

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 20

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 25

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Kadeřnické nůžky 14 cm TWINOX®

Aktuální cena:

2249,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod