ZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN Classic

ZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN Classic

Nádobí TWIN® Classic ve stručnosti: Vyrobeno z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli 18/10 Sendvičové dno SIGMA Classic pro optimální vedení a akumulaci tepla Nerezová poklice pro energeticky úsporné vaření Dokonalé pro moderní, zdravý způsob vaření Vhodné pro zapékání v troubě ...

Cena: od 2510,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839260032, PN: ZW40912200

Nádobí TWIN® Classic ve stručnosti:

Vyrobeno z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli 18/10

Sendvičové dno SIGMA Classic pro optimální vedení a akumulaci tepla

Nerezová poklice pro energeticky úsporné vaření

Dokonalé pro moderní, zdravý způsob vaření

Vhodné pro zapékání v troubě

Ergonomické, nepálivé rukojeti / ucha z nerezové oceli zaručují bezpečnou manipulaci

Tradiční, jednoduchý design, saténově hladký povrch

Zahnuté okraje pro snadné a čisté vylévání

Integrovaná vnitřní stupnice

Vhodné pro všechny zdroje tepla, včetně indukce

Odolné proti poškrábání, hygienické, chuťově neutrální

Vhodné do myčky nádobí

Rozsáhlý sortiment hrnců, kastrolů a rendlíků TWIN® Classic jednoduchého, elegantního designu přímo láká ke kulinářské expedici. S takto kvalitním, všestranným a vysoce funkčním nádobím vás bude vaření bavit. Hrnce mají jasný, saténově hladký povrch, typický pro hrnce společnosti ZWILLING J. A. Henckels. Nekomplikované a univerzální nádobí s precizním designem je perfektním partnerem pro moderní, zdravé vaření.

Sendvičové dno SIGMA Classic tvoří tři vrstvy. Vnitřní vrstva z nerezové oceli 18/10 zajišťuje snadnou péči, je hygienická, odolná proti poškrábání a neabsorbuje chutě ani vůně. Silné hliníkové jádro teplo akumuluje, poté rychle a rovnoměrně distribuuje . Třetí vrstva z té nejkvalitnější magnetické chromové oceli pak umožňuje použití nádobí na indukci, také se snadno udržuje. Dno SIGMA Classic je ceněno pro jeho schopnost energeticky úsporného vaření, kdy lze po rozehřátí hrnce snížit přívod energie a šetřit tak přírodu.

Poklice z nerezové oceli těsně dosedá na hrnec, je tak vhodná pro energeticky efektivní vaření s malým množstvím vody. Nádobí je navíc opatřeno praktickou integrovanou stupnicí pro měření kapalin. Nerezové rukojeti a ucha zůstávají během vaření chladné, díky jejich praktickému ergonomickému tvaru zajišťují bezpečnou manipulaci s nádobím. Nádobí je možné používat v troubě, pro manipulaci s rozpáleným nádobím je však nutné používat ochranné rukavice. Hrnce i poklice se snadno čistí, lze je mýt v myčce nádobí.

ZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN ClassicZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN Classic

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Kastrol Ø 20 cm TWIN Classic

Aktuální cena:

2510,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod