Zwilling Kastrol Sensation, nerezový s poklicí 16 cm, 1,4 l

Zwilling Kastrol Sensation, nerezový s poklicí 16 cm, 1,4 l

POPIS Nerezový kastrol s poklicí z řady Sensation od výrobce Zwilling s průměrem 16 cm a objemem 1,4 l je vyroben z pětivrstvého materiálu. Kastrol má hliníkové jádro a je opláštěn  nerezovou ocelí 18/10, která je hygienická, odolná proti poškrábání a korozi, snadno se udržuje a ...

Cena: od 5280,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839310898

POPIS

Nerezový kastrol s poklicí z řady Sensation od výrobce Zwilling s průměrem 16 cm a objemem 1,4 l je vyroben z pětivrstvého materiálu. Kastrol má hliníkové jádro a je opláštěn  nerezovou ocelí 18/10, která je hygienická, odolná proti poškrábání a korozi, snadno se udržuje a neabsorbuje pachy ani chutě. Hrnec skvěle  akumuluje teplo  a následně ho pozvolna uvolňuje, což umožňuje ihned po zahřátí hrnce snížit přívod energie a vaření je tedy úsporné . Hrnec má čistý jednoduchý design a jeho povrch je  saténově hladký, což působí luxusně. 

Součástí kastrolu je těsně přiléhající nerezová poklice, která umožňuje efektivní využití energie a vaření s menším množství vody. Hrnec má zahnutý okraj pro přesné a čisté slévání bez kapání vedle. Hrnec Zwilling je vhodný na všechny typy vařičů včetně populární indukce. Navíc ho můžete použít i při zapékání v troubě a můžete ho mýt v myčce na nádobí. Úchopy z nerezové oceli jsou ergonomicky tvarované, nezahřívají se a mají protiskluzovou úpravu pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Během používání hrnce v troubě však vždy používejte chňapky.

SPECIFIKACE

Průměr: 16 cm

Objem: 1,4 l

Materiál: nerezová ocel 18/10, hliníkové jádro

Barva:  stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY

Kastrol je vyroben z kvalitní  nerezové oceli 18/10, která je odolná proti korozi a poškrábání, je hygienická, nechytá pachy ani chutě a snadno se čistí.

Saténově hladký povrch, krásný moderní design.

Hliníkové jádro   pro optimální tepelnou vodivost a akumulaci tepla.

Úspora el. energie . 

Vhodný na všechny typy vařičů včetně indukce, do trouby i do myčky na nádobí.

Vyšší pořizovací cena.

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák:   plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do trouby:   Ano

Vhodné do myčky:   Ano

Zwilling Kastrol Sensation, nerezový s poklicí 16 cm, 1,4 l

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Kastrol Sensation, nerezový s poklicí 16 cm, 1,4 l

Aktuální cena:

5280,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod