ZWILLING Keramická antibakteriální rašple TWINOX černá

ZWILLING Keramická antibakteriální rašple TWINOX černá

Keramická antibakteriální rašple TWINOX® od německé společnosti ZWILLING je vyrobena z nerozbitného plastu v němž jsou ukotveny keramické brusné kameny dvojí zrnitosti. S její pomocí snadno odstraníte ztvrdlou kůži z problémových oblastí nohou, rukou a loktů. Hrubší strana je vhodná pro ...

Cena: od 575,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839385834, PN: ZW78717301

Keramická antibakteriální rašple TWINOX® od německé společnosti ZWILLING je vyrobena z nerozbitného plastu v němž jsou ukotveny keramické brusné kameny dvojí zrnitosti. S její pomocí snadno odstraníte ztvrdlou kůži z problémových oblastí nohou, rukou a loktů. Hrubší strana je vhodná pro odstranění zrohovatělé kůže, jemnější strana pak pro dočištění a uhlazení. Rašple navíc díky částicím stříbra pomáhá v 99,99 % předcházet nežádoucímu růstu bakterií .

Keramickou rašpli TWINOX® lze použít i na sucho, jemnější je však použití na mokré či vlhké kůži. Ošetřovanou oblast lze pouze namáčet nebo ošetřit přímo ve vodní lázni či pod tekoucí vodou. Závisí na osobních preferencích. Pokud je rašple používána správně, nehrozí nebezpečí poranění kůže.

Pro odstranění zrohovatělé kůže na nohou, rukou a loktech

Antibakteriální účinek částic stříbra zabraňuje růstu bakterií

Hrubý a jemný keramický kámen

Ergonomická, nerozbitná rukojeť z ABS plastu

Bez nebezpečí zranění

Po použití umyjte teplou vodou a nechte uschnout

ZWILLING Keramická antibakteriální rašple TWINOX černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Keramická antibakteriální rašple TWINOX černá

Aktuální cena:

575,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod