ZWILLING Manikúra se stojanem 5dílná TWINOX Spa

ZWILLING Manikúra se stojanem 5dílná TWINOX Spa

Manikúra TWINOX® Spa obsahuje: 1x kombinované nůžky, 9 cm 1x pinzeta šikmá, 9 cm 1x kleštičky na nehty, 5,3 cm (nelze koupit samostatně) 1x oboustranný manikúrní nástroj, 12,5 cm 1x safírový pilník na nehty, 13 cm 1x stojan z jasanového dřeva, 8 x 13 x 6 cm Vkusně prezentovaná ...

Cena: od 4095,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839233692, PN: ZW97242000

Manikúra TWINOX® Spa obsahuje:

1x kombinované nůžky, 9 cm

1x pinzeta šikmá, 9 cm

1x kleštičky na nehty, 5,3 cm (nelze koupit samostatně)

1x oboustranný manikúrní nástroj, 12,5 cm

1x safírový pilník na nehty, 13 cm

1x stojan z jasanového dřeva, 8 x 13 x 6 cm

Vkusně prezentovaná manikúra TWINOX® Spa je tou nejlepší možnou péčí o vaše ruce. Představuje syntézu kvalitních materiálů a jejich vynikajícího zpracování podle vysokých standardů společnosti ZWILLING J. A. Henckels. Na preciznost výroby a perfektní funkčnost všech nástrojů manikúry se můžete spolehnout, budou vám dlouho sloužit.

Stojan z thermo-jasanového dřeva lze bezpečně používat i v koupelnách, díky speciální úpravě dřeva je rozměrově stálý. Nástroje manikúry TWINOX z kvalitní matné nerezové oceli jsou odolné vůči korozi . Stejně jako stojan z thermo-jasanu je bez obav můžete používat i v místnostech (a zemích) s vysokou vlhkostí vzduchu.

Manikúra 5dílná TWINOX® Spa ve stručnosti:

Set je odolný vůči vlhkosti, vhodný do koupelen

Stojan z thermo jasanu, rozměrově stálý

Výborná kvalita splňující i náročné požadavky

Nástroje pohodlné a bezpečné pro použití

Z kvalitní nerezové oceli odolné vůči korozi

Atraktivní saténově hladký povrch

Dlouhotrvající životnost

Nástroje opatřeny logem značky ZWILLING

Nástroje prémiové série TWINOX® od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels představují harmonické spojení špičkového dílenského zpracování a nejlepší nerezové oceli odolné vůči korozi. Saténově matný povrch nástrojů je velmi příjemný na dotyk, díky promyšlenému designu jsou praktické pro použití a krásné pro oko .

V obsáhlém sortimentu série TWINOX® naleznete nůžky na nehty i kůži, kleštičky na nehty, kleště na nehty či kůži, kadeřnické nůžky, různé druhy pinzet či nezbytné nástroje pro manikúru. Značka ZWILLING je celosvětovým synonymem kvality a zárukou dlouhé životnosti výrobků.

ZWILLING Manikúra se stojanem 5dílná TWINOX Spa

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Manikúra se stojanem 5dílná TWINOX Spa

Aktuální cena:

4095,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod