ZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCT

ZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCT

POPIS Japonský nůž na chléb  Zwilling Miyabi z řady 6000MCT má zubatou  čepel o délce 23 cm, která má autentický japonský tvar s povrchovou úpravou čepele Tsuchime (vyklepávaný povrch). Tento strukturovaný povrch zajišťuje nejen originální vzhled, který se v Japonsku přirovnává k ...

Cena: od 6999,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839308109

POPIS

Japonský nůž na chléb  Zwilling Miyabi z řady 6000MCT má zubatou  čepel o délce 23 cm, která má autentický japonský tvar s povrchovou úpravou čepele Tsuchime (vyklepávaný povrch). Tento strukturovaný povrch zajišťuje nejen originální vzhled, který se v Japonsku přirovnává k odrážejícímu se měsíci na hladině oceánu, ale prohlubně navíc zabraňují tomu, aby při krájení suroviny ulpívaly na noži. Díky tomu je nůž maximálně výkonný . Tento nůž je perfektní na krájení chleba a jiných druhů pečiva. Poradí si i s tou nejkřupavější kůrkou, neporuší nadýchanou střídku. I ještě teplý chléb pomocí něj nakrájíte na úhledné plátky.

Tento nůž má ergonomicky tvarovanou a   komfortní rukojeť  ve tvaru D pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Rukojeť je vyrobena z Cocobolo Pakka, což je exotické dřevo, které noži dodává luxusní vzhled. Eleganci noži přidává i nerezová patka s logem Miyabi, která nůž vyvažuje.Jádro je vyrobeno z mikrokarbidové práškové oceli MC63 a je vloženo mezi dvě vrstvy nerezové oceli. Ocel je kalena při teplotě - 196 °C, což přináší  extrémní tvrdost 63 HRC (Rockwellovy stupnice). Dlouhotrvající ostrost je zajištěna  ručním třífázovým broušením nožířskými mistry tradiční japonskou technikou. Pro bezpečné a pohodlné uskladnění používejte blok na nože .

Výrobek je dostupný POUZE NA OBJEDNÁVKU! Pro informace o dostupnosti nás kontaktujte na adrese info@chefshop.cz nebo na tel. +420 604 187 028. K dodání zhruba za 4 - 6 týdnů od objednání. Děkujeme za pochopení.

SPECIFIKACE

Délka ostří: 23 cm

Délka nože:  36,8 cm

Výška čepele:  3,5 cm

Hmotnost: 199 g

Materiál: nerezová ocel, mikrokarbidová prášková ocel, dřevo Cocobolo Pakka

Barva:  stříbrná, tmavě hnědá

Záruka: doživotní - na výrobní vady čepele

 

1. Ocel

Čepele nožů jsou vyrobeny ze 2 vrstev nerezové oceli a mají tvrdost 63 HRC Rockwellovy stupnice. Jádro nože je vyrobeno z MC63 (mikrokarbidové práškové oceli). Pro dosažení perfektních vlastností bylo použito unikátní kalení CRYODUR®, kdy je ocel ledována při teplotě - 196 ° C, díky tomu se čepele chlubí neobyčejnou tvrdostí. Čepele mají unikátní povrchovou úpravu Tsuchime (vyklepávaný povrch), který připomíná měsíc odrážející se na hladině oceánu.

2. Rukojeť

Komfortní rukojeť ve tvaru D je vyrobena z exotického dřeva Cocobolo Pakka, které spolu s promyšlenými detaily dodává nožům luxusní vzhled. Rukojeť zajišťuje, že máte nad nožem plnou kontrolu a umožňuje pohodlnou a přesnou práci s nože. Díky nerezové patce, která je opatřena logem Miyabi, jsou nože dokonale vyváženy . 

3. Ostří

Čepel je symetricky broušena, což spolu s tepaným povrchem zajišťuje snadný průnik surovinami.  Třífázové ruční ostření tradiční japonskou technikou Honbazuke těmi nejzkušenějšími nožířskými mistry zaručuje nepřekonatelnou ostrost nožů, která je díky tvrdosti ocele dlouhotrvající. 

 

 

VÝHODY A NEVÝHODY

Čepele nožů jsou vyrobeny ze 2 vrstev nerezové   oceli a mají tvrdost 63 HRC .

Extrémně tvrdé jádro z mikrokarbidové práškové ...

ZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCTZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCT

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Miyabi Nůž na chléb 23 cm 6000MCT

Aktuální cena:

6999,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod