Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux (30726-201)

Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux (30726-201)

Kuchyňský nůž Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux:   Univerzální kuchyňský nůž o délce 20 cm se skvěle hodí na chleba a pečivio. Kvalitní nerezová ocel, ze které je čepel vyrobená, je tvrzená mrazem a vykazuje tak nebývale trvanlivou ostrost a odolnost proti korozi.Profesionální chlebový ...

Cena: od 999,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839180422, PN: 890898

Kuchyňský nůž Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux:   Univerzální kuchyňský nůž o délce 20 cm se skvěle hodí na chleba a pečivio. Kvalitní nerezová ocel, ze které je čepel vyrobená, je tvrzená mrazem a vykazuje tak nebývale trvanlivou ostrost a odolnost proti korozi.Profesionální chlebový nůž s délkou čepele 20 cm je určen pro skutečné odborníky, ale nejen jim, jsou vhodné pro každého, kdo miluje vaření a nedá dopustit na kvalitní nástroje. Nože Zwilling se vyznačuje svou dlouhotrvající ostrostí, ale i velmi kvalitním zpracováním. Perfektní vyvážení, dobře padnoucí do ruky a záštita poskytující výbornou oporu prstů pro precizní a přesné krájení – to jsou vlastnosti, díky kterým se vyplatí pořídit tento špičkový nůž.Klíčové vlastnostiDélka čepele 20 cmIdeální na chleba a pečivoTvrzeno mrazem pro dokonalé ostříNýtovaná plná střenkaVyrobeno z jednoho kusu kvalitní oceliOdlehčené provedení pro snazší práciZoubkované ostří pro všestranné použití v kuchyniNejlepší vlastnosti nože jsou zajištěny speciální směsí té nejkvalitnější oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku. Nůž je navíc tvrzen patentovanou technologií Friodur, jejíž princip tkví v tvrzení mrazem, nůž se tak stává tvrdší, odolnější a lépe odolává korozi.

Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux (30726-201)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Nůž chlebový 20cm Twin Pollux (30726-201)

*

Aktuální cena:

999,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod