ZWILLING Nůž Santoku TWIN® 1731

NuzSantkuTWIN1731patimezinzeasijskehtypu.Pysnisesirkuapedevsimstrucepeli.VsechnynzeSantkuvyrabenesplecnstiZWILLINGJ.A.Henckelsmajijemnelestenesti.Vyssivylestenafasetasnizujeteni,krajenijetakpesnejsiavyzadujemeneusili.Thtvseumelazasijskekuchynelzepuzithnedtemizpusbyprpipravumasa,rybizeleniny.Exce ...

Cena: od 13579,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839225734, PN: ZW31867181

NuzSantkuTWIN1731patimezinzeasijskehtypu.Pysnisesirkuapedevsimstrucepeli.VsechnynzeSantkuvyrabenesplecnstiZWILLINGJ.A.Henckelsmajijemnelestenesti.Vyssivylestenafasetasnizujeteni,krajenijetakpesnejsiavyzadujemeneusili.Thtvseumelazasijskekuchynelzepuzithnedtemizpusbyprpipravumasa,rybizeleniny.ExcelentnistinzeSantkucenitenapikladpikrajenirajcat,jejichztvaritexturasebehemkrajeninezmeni.SerieTWIN1731NejvyssiprduktvaadaznackyZWILLINGRukjetzebenvehdevaMakassarstivsbemisijapnskuaevrpskukulturukrajeniVynikajiciergnmieJedinecnagemetriezastityPrTuchprphdlnejsi,pesneabezpecnevladaniInvativniklinvitytvarcepeleExkluzivnivyscevyknnacelCrnidur30FRIDUR-cepelkalenamrazemSIGMAFRGE-kvanyzjednhkusuTvrdstcca60HRCpdleRckwellaRucnebruseneKntrlastilaseremDzivtnizarukanavyrbnivadycepeleNzenejsuvhdneprumyvanivmyccenadbiSerienzunvegeneraceTWIN1731decentnespjujesvedceneatestvanepstupysmdernimitechnlgiemi.Jdejednyznejkvalitnejsichnzusvetastvrdsticca60HRCpdleRckwella,kterevpravemslvasmyslukuzlujiharmnickusuhruinvaceadesignu.Kmbinujihigh-techvyrbuarucnizpracvani.Lzevnichbjevitbhatezkusenstiatradiciznacky,avsakvnveinterpretaci.Jdeklasiku,kterapimhmatatelnespjujemistrvstvikvani,materialafrmu.PuzitetechnlgieamaterialyPrdsazenidknalestrstiatrvanlivstistijekvyrbenzuadyTWIN1731puzitacelCrnidur30,kterabylapuvdnevyvinutaspecialneprleteckyprumysl.SplecnstZWILINGJ.A.Henckelsjejedinyvyrbce,kteryprvyrbunzupuzivatentunikatnidruhceli.celCrnidur30jecca100xdlnejsiprtikrzinezcelstandardniajeextremnetvrda.Kmbinacevynikajicihknw-hwvblastizpracvaninerezveceliapuzitihdntnychmaterialupinasiskutecnuradstpipuzitinzeadyTWIN1731.VlastnsticelijsuprucelyvyrbynzunavicjestevylepsenyspecialnipatentvanumetdutvrzeniFRIDUR,kdysecelpzahatinatepltupes1000°Cazakalenizamrazujena-70°Capakjestedvakrathivanatepltucca250°C.Vyslednamlekularnistrukturavyznamnezvysujetvrdst,huzevnatstadlnstnzeprtikrzi.CepelnzejekvanazjednhkusucelimetduSIGMAFRGE,kteravylepsujevlastnsticeli.Timtzpusbemprkvanecepelemajihustejsiahmgennejsistrukturu,czzajistujevetsipevnst,huzevnatstadlnststiprtitupeni.Stabilnistiadknalagemetrienzepakpinasivyjimecnuezivstapesnevladanivezu.stryuhelpskytujejestevyssistrst,kteradelakrajenipijemnejsi.Dikyklinvemuvybrusuprnikanuzbezusiliptravinami.ZastitaPrTuchjeintegrvanajaksucastcepelezjednhkusuceli.Zabezpecujespravnerzlzenivahyazajistujepesneabezpecnevladaninze.KvaninazastiteunzuTWIN1731plynulepechazidhrnicastirikasaprjestephdlnejsiuchp.ErgnmickarukjetjevyrbenazlejvanehdevaebenMakassar.Kmbinujeinvaciadesigntimnejsmyslnejsimzpusbem.Ebenvedevjevelmivzacne,tvrdeastabilniivevlhkemprstedi,nenivsakvhdneprmytivmyccenadbi.Krasnyvzhledrukjetipdtrhujespecialneknstruvanastpkanze,kterajeviditelnapuzezespdu.Dknaleslicvanijedntlivychcastinavicbranizachycvaniusazeninabakterii,nzetaksplnujipisnehygienickenrmy.SerienzuznackyZWILLINGdmilanskeharchitektaadesigneraMatteThunasvymicistymitvaryakvalituzaujmunejenmilvnikyaznalcenzu,alepedevsimuzivatele,kteicenujivyjimecnst,pzadujinejlepsimznukvalituarzumidesignu…

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Nůž Santoku TWIN® 1731

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 68

Internetový obchod Kasa.cz

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod Kasa.cz: Sleva 200 Kč při nákupu nad 5000 Kč!

Obchod: Kasa.cz, 14

Internetový obchod Kasa.cz

Získejte 4500 Kč na vánoční nákupy!

Udělejte objednávku nad 1490 Kč a potvrzovacím e-mailu objednávky vám zašleme slevové kódy, které můžete uplatnit na nákup vánočních dárků!

Obchod: Kasa.cz, 15

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 23

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 5% na Chefshop.cz!

Obchod :Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 5% na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl!

Obchod: Chefshop.cz, 1

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 100,- Kč na Chefshop.cz!

Obchod: Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 100,- Kč na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl! Kupon platí při nákupu nezlevněného zboží nad 1000,-Kč.

Obchod: Chefshop.cz, 1

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 47

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Nůž Santoku TWIN® 1731

Aktuální cena:

13579,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod