Zwilling ocílka 230 mm

Zwilling ocílka 230 mm

Ocílka z chromované oceli ZWILLING s drážkami pro zachycení brusných pilin umožňuje jemné broušení nožů. Je odolná proti poškození. Černá plastová rukojeť s otvorem pro zavěšení. Dokonce i ten nejlepší nůž ztratí v průběhu času svou původní ostrost. Proto je nezbytné nože průběžně brousit ...

Cena: od 655,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839217548, PN: 32576-231

Ocílka z chromované oceli ZWILLING s drážkami pro zachycení brusných pilin umožňuje jemné broušení nožů. Je odolná proti poškození. Černá plastová rukojeť s otvorem pro zavěšení.

Dokonce i ten nejlepší nůž ztratí v průběhu času svou původní ostrost. Proto je nezbytné nože průběžně brousit či udržovat jejich ostrost. S použitím správné techniky a ocílek či brousků německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels bude tento úkol snadný. Ocílka je doporučována pro udržování ostří před, respektive po každém použití nože.

Použití je snadné:

Držte ostří nože v ostrém úhlu (cca 15 - 20°) k ocílce a střídavě z jedné i druhé strany jej táhněte rovnoměrnou silou po ocílce.

Opakujte akci v závislosti na ostrosti čepele (z obou stran 5 - 10 x).

Je velmi důležité udržet ostrý úhel a brousit nůž po celé délce jeho ostří, od rukojeti ke špičce nože.

Rychlost pohybu nehraje v procesu broušení žádnou roli.

Zwilling ocílka 230 mmZwilling ocílka 230 mmZwilling ocílka 230 mm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling ocílka 230 mm

Aktuální cena:

655,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod