ZWILLING Ocílka z chromované oceli s vroubkovanou rukojetí 31,5 cm

Ocílka z chromované oceli ZWILLING umožňuje; jemné broušení nožů. Je odolná proti poškození. Plastová oválná rukojeť s praktickým vroubkováním a nerezovým poutkem; pro zavěšení.; Dokonce i ten nejlepší nůž ztratí v průběhu času svou původní ostrost. Proto je nezbytné nože průběžně brousit ...

Cena: od 2079,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839010286, PN: ZW32542310

Ocílka z chromované oceli ZWILLING umožňuje; jemné broušení nožů. Je odolná proti poškození. Plastová oválná rukojeť s praktickým vroubkováním a nerezovým poutkem; pro zavěšení.; Dokonce i ten nejlepší nůž ztratí v průběhu času svou původní ostrost. Proto je nezbytné nože průběžně brousit či udržovat jejich ostrost. S použitím správné techniky a ocílek; či brousků německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels bude tento úkol snadný. Ocílka je doporučována pro udržování ostří před, respektive po každém použití nože.;; Použití je snadné: Držte ostří nože v ostrém úhlu (cca 15 - 20°) k ocílce a střídavě z jedné i druhé strany jej táhněte rovnoměrnou silou po ocílce. Opakujte akci v závislosti na ostrosti čepele (z obou stran 5 - 10 x). Je velmi důležité udržet ostrý úhel a brousit nůž po celé délce jeho ostří, od rukojeti ke špičce nože. Rychlost pohybu nehraje v procesu broušení žádnou roli.

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Ocílka z chromované oceli s vroubkovanou rukojetí 31,5 cm

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 35

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 20

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 25

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Ocílka z chromované oceli s vroubkovanou rukojetí 31,5 cm

Aktuální cena:

2079,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod