ZWILLING Pánev Ø 28 cm s nepřilnavým povrchem Duraslide Ultra TWIN Choice

ZWILLING Pánev Ø 28 cm s nepřilnavým povrchem Duraslide Ultra TWIN Choice

Exkluzivní design a použití kvalitních materiálů jsou ideálním receptem na výrobu elegantního a praktického nádobí. Série TWIN Choice přinese do vaší kuchyně luxus díky kombinaci matné a leštěné nerezové oceli a zároveň vám umožní vybrat si tu správnou pánev, ať už s nepřilnavým povrchem ...

Cena: od 3329,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839334306, PN: ZW40958286

Exkluzivní design a použití kvalitních materiálů jsou ideálním receptem na výrobu elegantního a praktického nádobí. Série TWIN Choice přinese do vaší kuchyně luxus díky kombinaci matné a leštěné nerezové oceli a zároveň vám umožní vybrat si tu správnou pánev, ať už s nepřilnavým povrchem pro smažení choulostivých potravin nebo pánev ocelovou pro prudké smažení. Pánve TWIN Choice s povrchem Duraslide Ultra ve stručnosti: Univerzální kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad Nepřilnavý třívrstvý povrch Duraslide Ultra s dlouhou životností, bez PFOA Nepálivá ergonomická rukojeť z leštěné nerezové oceli s otvorem pro zavěšení Zahnutý okraj pro snadné a čisté vylévání Exkluzivní design se saténově hladkým povrchem Pro všechny zdroje tepla včetně indukce Používejte dřevěné, plastové či silikonové nástroje Pánve se velmi snadno čistí Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí! Pánve série TWIN Choice jsou vyrobeny z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad, který zaručuje rychlé a naprosto rovnoměrné rozložení tepla až do okrajů stěn. Vnitřní extra silné hliníkové jádro je obaleno nerezovou ušlechtilou ocelí 18/10 odolnou proti poškrábání, z vnější strany pak vrstvou z magnetické ušlechtilé nerezové oceli 18/0, která zajišťuje možnost použití na indukci. Krátká doba ohřevu pánve a kvalitní materiál kumulující teplo zaručuje energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku. Rychlá tepelná příprava potravin zároveň zamezuje ztrátě vitamínů. Při smažení nejen choulostivých potravin kuchaři jistě ocení vysoce kvalitní nepřilnavý povrch Duraslide Ultra, který je odolný proti poškrábání a trvanlivý. Ergonomicky tvarovaná rukojeť z leštěné nerezové oceli zajišťuje snadnou manipulaci. Díky otvoru na konci rukojeti lze pánve jednoduše zavěsit. Budou tak vždy na dosah ruky.

ZWILLING Pánev Ø 28 cm s nepřilnavým povrchem Duraslide Ultra TWIN Choice

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Pánev Ø 28 cm s nepřilnavým povrchem Duraslide Ultra TWIN Choice

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 5% na Chefshop.cz!

Obchod :Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 5% na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl!

Obchod: Chefshop.cz, 14

Internetový obchod Chefshop.cz

Sleva 100,- Kč na Chefshop.cz!

Obchod: Strong (ChefShop.cz): Slevový kód 100,- Kč na nezlevněné produkty na Chefshop.cz - hrnce, pánve a další věci na vaření, velkou škálu produktů na pečení, kuchyňské roboty a další vychytávky a v neposlední řadě krásné talíře, misky, hrnky a další věci na váš stůl! Kupon platí při nákupu nezlevněného zboží nad 1000,-Kč.

Obchod: Chefshop.cz, 14

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Pánev Ø 28 cm s nepřilnavým povrchem Duraslide Ultra TWIN Choice

Aktuální cena:

3329,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod