ZWILLING Pánev Ø 32 cm TWIN Choice

ZWILLING Pánev Ø 32 cm TWIN Choice

Pánev TWIN® Choice ve stručnosti: Univerzální kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad Vhodná pro prudké smažení dokřupava, bez tuku Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C) Vhodná pro použití v troubě Nepálivá ergonomická rukojeť z nerezové oceli s otvorem pro ...

Cena: od 3610,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839260247, PN: ZW40958320

Pánev TWIN® Choice ve stručnosti:

Univerzální kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad

Vhodná pro prudké smažení dokřupava, bez tuku

Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C)

Vhodná pro použití v troubě

Nepálivá ergonomická rukojeť z nerezové oceli s otvorem pro zavěšení

Zahnutý okraj pro snadné a čisté vylévání

Exkluzivní design se saténově hladkým povrchem

Pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Lze mýt v myčce nádobí

Exkluzivní design a použití kvalitních materiálů jsou ideálním receptem na výrobu elegantního a praktického nádobí. Série TWIN® Choice přinese do vaší kuchyně luxus díky kombinaci matné a leštěné nerezové oceli a zároveň vám umožní vybrat si tu správnou pánev, ať už s nepřilnavým povrchem pro smažení choulostivých potravin nebo pánev ocelovou pro prudké smažení.

Pánve série TWIN® Choice jsou vyrobeny z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad, který zaručuje rychlé a naprosto rovnoměrné rozložení tepla až do okrajů stěn . Vnitřní extra silné hliníkové jádro je obaleno nerezovou ušlechtilou ocelí 18/10 odolnou proti poškrábání, z vnější strany pak vrstvou z magnetické ušlechtilé nerezové oceli 18/0, která zajišťuje možnost použití na indukci.

Krátká doba ohřevu pánve a kvalitní materiál kumulující teplo zaručuje energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku či bez něj. Rychlá tepelná příprava potravin zároveň zamezuje ztrátě vitamínů. Pánve je také možné použít pro zapékání v troubě .

Ergonomicky tvarovaná rukojeť z leštěné nerezové oceli zajišťuje snadnou manipulaci. Díky otvoru na konci rukojeti lze pánve jednoduše zavěsit . Budou tak vždy na dosah ruky. Pánve jsou k dostání ve čtyřech různých velikostech. Pánve je možné mýt v myčce nádobí.

ZWILLING Pánev Ø 32 cm TWIN Choice

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Pánev Ø 32 cm TWIN Choice

Aktuální cena:

3610,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod