ZWILLING Prkénko 45 x 33 cm

Prkénka značky ZWILLING jsou nejen krásná na pohled ale i velmi praktická. Obě strany prkénka můžete použít pro krájení: ovoce a zeleniny, masa, ryb nebo pečiva.;; Prkénko ZWILLING ve stručnosti: Vyrobeno ze slisovaných dřevěných vláken Nízká hmotnost, robustní materiál, elegantní design ...

Cena: od 1899,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839343735, PN: ZW30772602

Prkénka značky ZWILLING jsou nejen krásná na pohled ale i velmi praktická. Obě strany prkénka můžete použít pro krájení: ovoce a zeleniny, masa, ryb nebo pečiva.;; Prkénko ZWILLING ve stručnosti: Vyrobeno ze slisovaných dřevěných vláken Nízká hmotnost, robustní materiál, elegantní design Oboustranné pro maximální využití plochy Otvor pro snazší manipulaci Tepelně odolné do 185 °C Lze mýt v myčce nádobí

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží ZWILLING Prkénko 45 x 33 cm

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 33

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 14

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 22

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

ZWILLING Prkénko 45 x 33 cm

Aktuální cena:

1899,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod