Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS (35602-000 PS)

Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS (35602-000 PS)

Sada nožů Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS: Unikátní sada nožů Zwilling je určena pro profesionály, ale také pro ty, pro které se vaření stalo opravdovou vášní. Hlavním důvodem, proč jsou právě tyto nože těmi nejvyhledávanějšími, je jejich perfektní, dlouhotrvající ostrost a kvalitní, ...

Cena: od 5399,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 8595228521694, PN: 35602-000 PS

Sada nožů Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS: Unikátní sada nožů Zwilling je určena pro profesionály, ale také pro ty, pro které se vaření stalo opravdovou vášní. Hlavním důvodem, proč jsou právě tyto nože těmi nejvyhledávanějšími, je jejich perfektní, dlouhotrvající ostrost a kvalitní, důkladné zpracování. Unikátní sada nožů Zwilling je určena pro profesionály, ale také pro ty, pro které se vaření stalo opravdovou vášní. Hlavním důvodem, proč jsou právě tyto nože těmi nejvyhledávanějšími, je jejich perfektní, dlouhotrvající ostrost a kvalitní, důkladné zpracování. Jsou efektivně vyvážené, padnou do každé ruky a poskytují oporu prstům pro precizní a přesné krájení. Při použití těchto nožů se opravdový profesionál rychle stává i z laika.Unikátní přednostizesílená ocelová část nože mezi čepelí a rukojetí (záštita) poskytuje efektivní ochranu prstů, používání je pohodlné a bezpečnérukojeť je plná nýtovaná střenka z černé syntetiky se 3 nýtyčepel je kovaná z jediného kusu vysoce kvalitní oceli, tvrzená mrazem (Friodur technologie)tvrdost čepele cca 57 HRC Rockwellovy stupnice (na výrobní vady čepele se vztahuje doživotní záruka)unikátní klínovité ostří umožňuje snadné krájenísada nožů je zařazena do ekluzivní kolekce Pohlreich Selection Potten & Pannen - Staněk - na čepelích nožů je gravírováním vyveden podpis Zdeňka PohlreichaDruhy nožůšpikovací nůž - 10 cmplátkovací nůž -  16 cmkuchařský nůž - 20 cm Unikátní provedeníSpeciální směs nejkvalitnější oceli s optimálním poměrem chromu a uhlíku je zárukou těch nejlepších vlastností. Všechny nože jsou tvrzeny patentovanou technologií Friodur, která spočívá v tvrzení mrazem, nože jsou tvrdší, odolnější a nepodléhají korozi. Vykovány jsou z jediného kusu oceli technologií Sigmaforge s bezchybnou geometrií. Doostřeny jsou ručně a finální kontrola ostří je prováděna pomocí laseru. Hodnocení profesionálaZdeněk Pohlreich: Nejlepší ocel, dokonalost zpracování a vyváženost solingenských nožů Zwilling jsou v každé dobré kuchyni nezbytností. Skvělé nože jsou něco, bez čeho se kuchař za žádných okolností neobejde. Jsou základním kamenem každé správné kuchyně.

Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS (35602-000 PS)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS (35602-000 PS)

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 28

Internetový obchod Mall.cz

Ušetřete ještě víc na Mall.cz!

Nahlédněte do našeho outletu, kde nabízíme plně funkční rozbalené zboží za super ceny a s plnou zárukou!

Obchod: Mall.cz, 33

Internetový obchod Alza.cz

Výprodej na Alza.cz!

Vyberte si ze stovek zlevněných produktů na Alza.cz - televizorů, domácích spotřebičů, notebooků, mobilních telefonů, fotoaparátů, výpočetní techniky ale i hraček, hobby a sportovních potřeb. A to vše se slevami až 50%!

Obchod: Alza.cz, 40

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Sada 3 nožů 35602-000 PS (35602-000 PS)

Aktuální cena:

5399,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod