Zwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerez

Zwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerez

Pánev ZWILLING® Sol ve stručnosti: Kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad Nepřilnavá vrstva na keramické bázi Thermolon Granit bez PTFE a PFOA Energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku či bez něj Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C) Šetrná k ...

Cena: od 1699,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839301469, PN: ZW40189201

Pánev ZWILLING® Sol ve stručnosti:

Kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad

Nepřilnavá vrstva na keramické bázi Thermolon Granit bez PTFE a PFOA

Energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku či bez něj

Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C)

Šetrná k přírodě - při výrobě vzniká až o 60 % méně oxidu uhličitého

Ergonomická nýtovaná rukojeť ve tvaru písmene „V“ pro pohodlnou manipulaci

Otvor pro zavěšení pánve

Vhodná pro použití v troubě

Elegantní vzhled, saténově hladký povrch

Vhodná pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí!

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels   má výborný recept na dokonalé nádobí - mísí totiž vrchovatou lžíci řemesla, přidává trochu stylu a špetku technologie. Vznikají tak elegantní a nekompromisně praktické pánve vhodné do každé domácnosti. Moderní design pak dělá z pánví   série ZWILLING® Sol   předmět, který skutečně upoutá v každé kuchyni.

Pánve jsou vyrobeny   z kvalitního 3vrstvého materiálu SIGMA Clad, který zaručuje   rychlé a naprosto rovnoměrné rozložení tepla až do okrajů stěn . Extra silné hliníkové jádro je obaleno ušlechtilou nerezovou ocelí 18/10 s keramickou nepřilnavou vrstvou, z vnější strany pak vrstvou z magnetické ušlechtilé nerezové oceli 18/0, která zajišťuje možnost použití na indukční plotýnce.

Krátká doba ohřevu pánve   a kvalitní materiál kumulující teplo zaručuje energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku či bez něj. Rychlá tepelná příprava potravin zároveň zamezuje ztrátě vitamínů. Pánve je také možné použít pro zapékání v troubě.

Při smažení nejen choulostivých potravin je pak neocenitelný kvalitní   nepřilnavý povrch . Pro tyto pánve byla použita nepřilnavá keramická vrstva   Thermolon Granite, která je odolná proti poškrábání, trvanlivá a zdravotně nezávadná. Je vyrobena bez PTFE a PFOA, ani při teplotách nad 250 °C se tedy nemusíte bát úniku zdraví škodlivých výparů. Pánve jsou   odolné dokonce až do 450 °C . Navíc ve srovnání s výrobou jiných nepřilnavých povrchů je jejich výroba také ekologičtější, vzniká při ní až o 60 % méně oxidu uhličitého.

Ergonomicky tvarovaná nýtovaná rukojeť   z nerezové oceli ve tvaru písmene „V“ zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci, je velmi příjemná pro uchopení. Zůstává během použití chladná. Díky otvoru na konci rukojeti lze pánve navíc také jednoduše zavěsit. Budou tak vždy na dosah ruky. Pánve jsou k dostání ve čtyřech různých velikostech. Doporučujeme ruční mytí, pánve nejsou vhodné do myčky nádobí.

Zwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerezZwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerezZwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerezZwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerezZwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerezZwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerez

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Sol pánev s nepřilnavým povrchem 20 cm nerez

Aktuální cena:

1699,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod