Zwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezový

Zwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezový

POPIS Tlakový hrnec z kolekce EcoQuick od výrobce Zwilling má objem 3 l a průměr 22 cm . Je vyroben z nerezové oceli 18/10, která je odolná proti korozi a poškrábání, je hygienická, nechytá pachy ani chutě, snadno se udržuje a čistí. Hrnec má třívrstvé sendvičové dno Sigma Classic, které ...

Cena: od 2999,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839370526

POPIS

Tlakový hrnec z kolekce EcoQuick od výrobce Zwilling má objem 3 l a průměr 22 cm . Je vyroben z nerezové oceli 18/10, která je odolná proti korozi a poškrábání, je hygienická, nechytá pachy ani chutě, snadno se udržuje a čistí. Hrnec má třívrstvé sendvičové dno Sigma Classic, které je tvořeno vrstvou nerezové oceli, hliníkovým jádrem (zajišťuje rovnoměrný a rychlý rozvod tepla a jaho akumulaci) a vrstvou magnetické nerezové oceli, díky které můžete hrnec používat na všech typech vařičů včetně populární indukce. Tlakový hrnec navíc můžete mýt v myčce na nádobí, ale bez víka a bez těsnění! 

Tlakový hrnec Zwilling umožňuje zdravé vaření se zachováním vitamínů a zdraví prospěšných látek, které je navíc jak časově, tak energeticky úsporné. Můžete zvolit ze 2 nastavení vnitřního tlaku . Mírné vaření (tlak 0,6 bar, bod varu 110 °C) je ideální na vaření jemných surovin, které rychle ztrácí tvar (zelenina, ryby). Rychlé vaření (tlak 1 bar, bod varu 120 °C) je vhodné na přípravu omáček a masa (hovězí).

Tlakový hrnec je opatřen indikátorem vnitřního tlaku, který umožňuje rychlou vizuální kontrolu tlaku. Hrnec přináší bezpečné a rychlé uvolnění tlaku a je opatřen bezpečnostním ventilem, který brání otevření hrnce při vysokém vnitřním tlaku. Rukojeť se nezahřívá a je ergonomicky tvarovaná, což umožňuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci s plným hrncem. Víko jde snadno uzamknout do správné pohohy .

SPECIFIKACE

Průměr: 22 cm

0bjem:  3 l

Materiál: nerezová ocel 18/10, hliníkové jádro, magnetická nerezová ocel 18/10

Barva:  stříbrná

VÝHODY A NEVÝHODY

3-vrstvé dno z nerezové oceli s hliníkovým jádrem.

Hrnec je vhodný na všechny typy vařičů včetně indukční desky.

Skvěle vede a udržuje teplo, úsporné vaření, šetrné k potravinám.

Bezpečnostní pojistka proti otevření hrnce.

Indikátor tlaku - vizuální kontrola vnitřního tlaku.

2 nastavení tlaku - mírné, rychlé vaření.

Snadné zajištění víka do správné polohy.

Hrnec bez víka a bez těsnění můžete mýt v myčce na nádobí.

Vyšší pořizovací cena.

 

PRAKTICKÉ RADY

Vhodné na sporák:   plynový, elektrický, sklokeramickou desku i indukci

Vhodné do myčky:   Ano, ale jen hrnec bez poklice a bez těsnění!

RYCHLÝ VEPŘOVÝ GULÁŠ

špetka soli, špetka pepře, 1 lžička mletého kmínu, 0,5 lžičky mleté pálivé papriky, 3 - 4 větší cibule, 2 lžíce hladké mouky (na zahuštění), 2 lžíce sádla, 1 lžíce drcené majoránky, 1 lžíce mleté sladké papriky, 1 l vývaru nebo vody, 4 stroužky česneku, 0,5 kg vepřového masa (plecko nebo krkovice)

Postup:

1. Cibuli a česnek očistěte a nakrájejte - cibuli na kostičky, česnek na plátky a dejte restovat na sádle v tlakovém hrnci (papiňáku).

2. Až bude cibule orestovaná dozlatova, přisypte k ní obě papriky, ale nerestujte dlouho, aby papriky nezhořkly.

3. Přidejte na kostky nakrájené maso a orestujte ze všech stran. Přidejte sůl, pepř, kmín a zalijte vývarem (vodou). Zavřete tlakový hrnec a duste do měkka

4. Asi po 40 minutách vypněte ohřev a chvíli počkejte, až jde hrnec ...

Zwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezovýZwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezový

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Tlakový hrnec EcoQuick 3 l, 22 cm, nerezový

Aktuální cena:

2999,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod