Zwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerez

Zwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerez

Pánev TWIN® Choice ve stručnosti: Univerzální kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad Nepřilnavá vrstva na keramické bázi Thermolon Granit bez PTFE a PFOA Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C) Vhodná pro použití v troubě Šetrná k přírodě - při výrobě vzniká až o ...

Cena: od 3940,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839274091, PN: ZW40959321

Pánev TWIN® Choice ve stručnosti:

Univerzální kvalitní pánev z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad

Nepřilnavá vrstva na keramické bázi Thermolon Granit bez PTFE a PFOA

Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 450 °C)

Vhodná pro použití v troubě

Šetrná k přírodě - při výrobě vzniká až o 60 % méně oxidu uhličitého

Nepálivá ergonomická rukojeť z leštěné nerezové oceli s otvorem pro zavěšení

Zahnutý okraj pro snadné a čisté vylévání

Exkluzivní design se saténově hladkým povrchem

Pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí!

Exkluzivní design a použití kvalitních materiálů jsou ideálním receptem na výrobu elegantního a praktického nádobí.   Série TWIN® Choice   přinese do vaší kuchyně luxus díky kombinaci matné a leštěné nerezové oceli a zároveň vám umožní vybrat si tu správnou pánev, ať už s nepřilnavým povrchem pro smažení choulostivých potravin nebo pánev ocelovou pro prudké smažení.

Pánve série TWIN® Choice jsou vyrobeny z 3vrstvého materiálu SIGMA Clad, který zaručuje   rychlé a naprosto rovnoměrné rozložení tepla až do okrajů stěn . Vnitřní extra silné hliníkové jádro je obaleno nerezovou ušlechtilou ocelí 18/10 odolnou proti poškrábání, z vnější strany pak vrstvou z magnetické ušlechtilé nerezové oceli 18/0, která zajišťuje možnost použití na indukci.

Krátká doba ohřevu pánve   a kvalitní materiál kumulující teplo zaručuje energeticky úsporné a zdravé smažení s malým množstvím tuku či bez něj. Rychlá tepelná příprava potravin zároveň zamezuje ztrátě vitamínů. Pánve je také možné použít pro   zapékání v troubě .

Při smažení nejen choulostivých potravin kuchaři jistě ocení vysoce kvalitní   nepřilnavý keramickýpovrch   Thermolon Granite, který je odolný proti poškrábání, trvanlivý a zdravotně nezávadný. Je vyroben bez PTFE a PFOA, ani při teplotách nad 250 °C se z něj neodpařují zdraví škodlivé látky. Pánve jsou odolné dokonce až do 450 °C. Navíc ve srovnání s výrobou jiných nepřilnavých povrchů je jejich výroba také ekologičtější, vzniká při ní až o 60 % méně oxidu uhličitého.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť   z leštěné nerezové oceli zajišťuje snadnou manipulaci. Díky otvoru na konci rukojeti lze pánve jednoduše   zavěsit . Budou tak vždy na dosah ruky. Pánve jsou k dostání ve čtyřech různých velikostech. Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí, doporučujeme ruční mytí.

Zwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerezZwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerez

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling TWIN Choice pánev s nepřilnavým povrchem 32 cm nerez

Aktuální cena:

3940,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod