Zwilling Twin Pollux Nůž univerzální 13 cm

Zwilling Twin Pollux Nůž univerzální 13 cm

Twin Pollux Nóż uniwersalny 13 cm marki Zwillingjahenckei, jest wykonany z mieszanki stali nierdzewnej, chromu i węgla, która zapewnia jego długotrwałą ostrość, jakość i solidność. Nóż jest idealnie wyważony i doskonale leży w dłoni. Na końcu ostrza posiada ząbki, dzięki którym jeszcze ...

Cena: od 899,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Zwilling

EAN: 4009839180361, PN: 890900

Twin Pollux Nóż uniwersalny 13 cm marki Zwillingjahenckei, jest wykonany z mieszanki stali nierdzewnej, chromu i węgla, która zapewnia jego długotrwałą ostrość, jakość i solidność. Nóż jest idealnie wyważony i doskonale leży w dłoni. Na końcu ostrza posiada ząbki, dzięki którym jeszcze lepiej kroi różne produkty spożywcze.

Zwilling Twin Pollux Nůž univerzální 13 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží Zwilling Twin Pollux Nůž univerzální 13 cm

Internetový obchod Mall.cz

Až 3000,- Kč sleva na spotřebiče na Mall.cz!

Podívejte se na atraktivní výběr domácích spotřebičů a vyberte si přesně ty, které potřebujete a každý z nich si zlevněte!

Obchod: Mall.cz, 1, Novinka

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

Zwilling Twin Pollux Nůž univerzální 13 cm

*

Aktuální cena:

899,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod