adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7

adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7

Svršek: Textil, syntetika Mezipodešev: Pěnová mezipodešev se systémem Torsion pro optimální zpevnění chodidla Podešev: Guma Profil: Klasická silueta modelu adidas ZX Flux se tentokrát dočkala zpracování za použití materiálu Primeknit, je tedy vybavena tkaným svrškem, který se snadno ...

Cena: od 2990,- Kč, Hlídat cenu

Výrobce: Adidas

EAN: 4057283696075

Svršek: Textil, syntetika Mezipodešev: Pěnová mezipodešev se systémem Torsion pro optimální zpevnění chodidla Podešev: Guma Profil: Klasická silueta modelu adidas ZX Flux se tentokrát dočkala zpracování za použití materiálu Primeknit, je tedy vybavena tkaným svrškem, který se snadno přizpůsobí chodidlu. Svršek je černý a je doplněn bílou mezipodešví. Třetí barvou je hnědá, která je přítomna v podobě pull tabu na patě a podešve.

adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Akční nabídky

Seznam akčních nabídek, cen a slevových akcí, které byste mohli využít při nákupu zboží adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7

Internetový obchod AdamSport.eu

Zľava 3% na kompletný sortiment Adamsport.eu!

Zľavový kupón 5%, ktorý môžete použiť na nákup ľubovolného sortimentu obchodu Adamsport.eu - tovar v segmente outdoorovej výstroje, turistickej obuvi, turistických, kempingových potrieb a skialpinistickej výstroje.

Obchod: AdamSport.eu, 1

Internetový obchod Kasa.cz

Vrácené, rozbalené, vystavené zboží za levnější ceny!

Bazarové hity jsou opět tady! Rozbalené, vrácené, vystavené, avšak ve 100% stavu! Pokud vám nevadí rozbalené nebo vrácené zboží, pak neváhejte a využijte našeho bazaru! V nabídce naleznete zboží všech kategorií – od spotřebičů do domácnosti, přes televize až po sportovní zboží!

Obchod: Kasa.cz, 56

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 200,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 200,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 5000,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 4

Internetový obchod Kasa.cz

Slevový kupón 100,- Kč na Kasa.cz!

Slevový kupón 100,- Kč, který můžete použít k nákupu libovolného zboží ze širokého sortimentu obchodu Kasa.cz - domácích spotřebičů, audio a video techniky, mobilů, potřeb pro dům, dílnu a zahradu, hraček i sportovních potřeb. Kupón lze použít při nákupu nad 2500,- Kč.

Obchod: Kasa.cz, 3

Internetový obchod Kasa.cz

Májová nabídka - sleva na vybrané zboží na Kasa.cz!

Využijte speciální slevu 10% na vybrané produkty - kuchyňské spotřebiče, úklidové pomocníky a potřeby pro zahradu, dílnu, camping a outdoorové aktivity.

Obchod: Kasa.cz, 9

Zajímají vás akční ceny a nabídky, které nabízejí ostatní internetové obchody?

Zobrazit všechny akční ceny a nabídky

Hlídání ceny

Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu.

Hlídané zboží:

adidas ZX Flux Primeknit Core Black/ Core Black/ Gum EUR 42.7

*

Aktuální cena:

2990,- Kč

  • Upozornit na každé snížení ceny
  • Každodenní informace o ceně
  • Upozornit až cena klesne pod